kronometreli çalışma sistemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve alper015 tarafından 7 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. alper015

alper015 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba arkadaşlar bende evde çalışanlardanım anlatmak istediğim kendime bir süre koydum 10 dk çekebildiğim kadar barfiks çektim mesela ilk seferde 18 tane çektim daha sonra 20 30 saniye bekledim bir 4 5 tane daha çektim sonra 1 dk bekledim sonra 10 saniye bu olay 10 dk bitene kadar devam etti bugün ise sırtımda ve bicepslerimde gayet iyi ağrı var ve karın kaslarımda size sormak istediğim sizce böyle bir çalışmanın gelişime olumlu bir etkisi olurmu şuan şınavda mekikte öyle yapmayı düşünüyorum bir yorum atarsanız sevinirim

2. qwaxs

qwaxs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Uyguladığın program yarardan fazla zararı dokunur sana bence. Kasların dinlenmediği zaman gelişmez sende dinlenme fırsatı vermezsen yerinde sekersin. Şınav çekiyosun mesela ayaklarını yüksek biyere koy ellerini geniş açıp şınav çek set halinde 15x4 yap mesela ilerde tekrar sayısını arttırırsın set aralarında 45 saniye dinlen. 10 dk kendini parçalayıp gelişmeyi beklersen bi sonuca varamazsın.

3. soncirit

soncirit Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Evde tv başında oturmaktansa spor yapıyorsun en basidinden tabikide yararı olur. Anlattıklarına göre belirli bir düzenin ve sistemin yok... BB Sabır,Disiplin ve Azim işidir tekrar hatırlatmak isterim.En yakın zamanda düzenli ve sistemli çalışman dileğiyle...

Sayfayı Paylaş