Kritik Seçim

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve umutyuzuk tarafından 16 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. umutyuzuk

umutyuzuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese ıyı aksamlar okulun salonunda devam edıyordum sene başından berıdır ,finallerin bitimi ile bıme yakın bır salona temellı gecıcem yarından ıtıbaren ama ıkı secenek arasında kaldım;

-Paşa Sports : Bizim eve 15-20 dk uzaklıkta 500metrekare ,gelen kıtle genelde 30lu yaşlarda sağlıklı yaşam için gelen ınsanlar daha once en yakın arakdaşımla gıdıyordum buraya amacım zayıfmaaktı aıle şirketı hepsı egıtımlı 3 aylık 300 tl hafta ıcı ogrencı paketınde aksam 7 ye kadar sınır var ve haftada 2 gun saunası acık çok temız havadar bır salon.

-Fitslim : Bu salonda evıme 15-20 dakıka uzaklıkta 2200 metre kare her amaca uygun ,saunası mevcut hergun acık herhalde saat sınırlaması yok aletler çok fazla temızlık durumunu ve hocalarını bılmıyorum ama baya ıddaalı yer sordugum cogu kısı memnun 3 aylık fıyatı 200 tl.

Bırazda ozel ılgı ıstıyorum biraz maneviyata onem veren bırıyım bir hoca beni çok motıve ediyor ,ne yazıkkı okuldaki hoca supplement satmaktan başka bırsey yapmıyordu,okudugunuz için teşekkurler.

2. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    bence fitslime gitmelisin

umutyuzuk bunu beğendi.
  3. umutyuzuk

umutyuzuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    oyle dusunuyorum yarın spor cantamı alıp ıncelıcem bır buyuk eksıklık gormezsem hayırlı olsun :)

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kayıt yaptırmadan önce ikisinin de hocalarını bir araştır, git şahsen konuş tanış, birebir uyum çok önemli kişisel antrenör ile, madem senin için bu kadar önemli, salonun boyutları yerine asıl önemli olan konuya odaklan. Gelen giden insanların profili çok da önemli değil.

Sayfayı Paylaş