Kredi Kartı olmayınca üyelikte olmuyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve umut- tarafından 13 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    kredi kartı borçlarımı kapattım sonra kartlarımı da kapattım şimdi bir salona yıllık üye olmak istiyorum ama kredi kartım olmadan yıllık parayı tek parça ödeyemiyorum

nakite 2-3 e bölün diyorum onu da kabul etmiyorlar evde bir miktar antrenman malzemem var onlarla idare ediyorum ama salon gibi değil ....

2. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    İse yararmi bide orda varmidir bilmem ama migrosjetlerde innial bide mastercard satiliyor 35 tl ye aliniyor 30 tl carda para yukleniyor 5 tl de carda veriyosun istedigin zamanda gidil para yukliyebiliyosun orda varsa ise yariyabilir.

umut- bunu beğendi.
  3. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    sağol ama gene benim parayı bir kerede yatırmam lazım ki orası bir kerede çekebilsin ....

4. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Tam mesela 500 tl mi istiyo 500 tl yukle carda odemeyi yap olmazmi ?

5. Kontrol35

Kontrol35 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Sıkıntı orda zaten arkadaş 500 tl yi ha karta yatirdim ha salona verdim sonuçta ikisi de 1 seferde verilen para demek istiyor

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    6 aylık üye olsan çok mu fark ediyor senelik üyelikle?

7. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    benim bulunduğum çevrede bir yer var be sadece yıllık alıyor kartı olana süper de olmayanı almıyorlar işte yada hepsini bir kere ver diyorlar malesef izmir konak çankya etrafı böyle

8. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    o halde tek bir seçeneğin var, oraya gitmeyeceksin. herkesi kendileri gibi zengin sanan, sadece zengine hizmet veren bu kompradorlardan uzak durmak lazım.
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Aralık 2014 ---
    geçenlerde evin kombisi için eve servis çağıracaktım, aradım müşteri hizmetlerini, bilindik bir beyaz eşya markası ha. benden kredi kartı numarası istedi. hepi topu 75 liralık ödeme... dedim ki yahu evime gelsin servis, hizmeti bi göreyim, ödemeyi de kapıda yaparım. yok diyor , kart yoksa hizmet de yok. peki dedim , ya kartım olmasaydı? kart yoksa hizmet de yok!
    kapattım telefonu.ne kadar şikayet mercii varsa bu hususu yazdım. şikayet var coma yazdım, başbakanlığa yazdım. tüketici hakem heyeti ve tüketici mahkemesine de başvurmak için dilekçe ayarlıyordum ki, genel merkezden aradılar. "beyfendi bizim kesinlikle sadece kart sahiplerine hizmet vermek gibi bir politikamız yok, söz konusu personelin adını verirseniz hemen cezai işlemleri başlatırız. lütfen evinize sevis yönlendirmemize izin veriniz" dediler. hah dedim şöyle olun. sanki türkiyede herkes zengin, sanki türkiyede herkesin kartı var...

Son düzenleme: 13 Aralık 2014
    HergeleSefa, Meric Kaya, umut- ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    sesini yükseltecen hocam yoksa olmuyor bu işler .... benim salonla da son muhabbet ne oldu saçmalığı anlatayım

dedim ki yıllık kaç para kardeşim sizin salon 435 tl tmm dedim her ay başı 100 tl vereyim
    4 ayda sizin paranızı ödeyeyim ... patrona sorayım dedi eleman iki dakkaya aradı geriye el cevap 100 TL Yİ HEMEN BU GÜN GETİRİRSEN OK YOKSA 100 TL Yİ PAZARTESİ GETİRİSEN OLMAZ konuştuğumuz gün de cumartesi .... la dedim Allah sizi nasıl biliyorsa öle yapsın ....

10. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    sporcard diye bir şey var, aylık üye olabiliyorsun salonlara, yaşadığın bölgede geçerli mi diye bak istersen

Tevfik Erzon bunu beğendi.
  11. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    yav insanların 6 ay 1 senelik salon kaydolma merakını anlamıyorum 1 senelik doyumsuz gibi üyelik alıyorlar sonra sıkılıp bırakıyorlar en iyisi aylık ödemek lafım sana değil genel olarak konuştum illaki aylık alan bir yer bulursun biraz araştır oturdugun bölgeyi eger araban varsa bıraz uzakta bı yerede gıdebılırsın hem yıyecegını arabaya koyarsın cıkısta yersın dahada ıyı olur

12. Hüseyin özbay

Hüseyin özbay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    öğrenci
    Arkadaşlar salona bağıs yapiyo :) umut sozum sana degil yanlis anlama kardes

Sayfayı Paylaş