kredı kartı aidatı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve onurr_535 tarafından 17 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar bır cogumuzun kredı kartı var.bankalar yıllık aıdat adı altında ortalama 50 lira para alıyorlar.ve bır cogumuzda bu parayı oduyoruz..gecenlerde kredı kartı ekstrama benımde bı bankadan aynı parayı tahsıl etmıslerdı.hemen musterı hızmetlerını arayıp ya paranın, yada kartımın ıptalını ıstedım .verdıklerı cvp.sıze maıl yoluyla cvp verılecek dendı.mail. geldıgınde..ıse paranızı ıyade edemeyız denıldı.ve ben tekrar ardım bu sefer kesın kararlı bı sekılde sadece kartımın ıptalını ıstedım. cevap paranız ıyade oldu beyfendı..arkadaslar bu parayı vermek zorunda degılsınız bı cok karar var bu aıdat meselesınde tuketıcı hakem heyetının..paranızı kaptırmayın.sonucda bu ulkede bı cok sektor 2008..2009.....yıllarında zarar ederken bu bankalar mılyar dolarlık karlar acıkladı..kalın saglıcakla

Azi bunu beğendi.
  2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yeni çıkan karranameye göre bildiğim kadarı ile bulunduğunuz yerdeki tüketici hakem heyetine dilekçe yazıyorsunuz ve geriye dönük olarak tüm ödediğiniz yılların aidatını geri alıyorsunuz.

Azi ve onurr_535 bunu beğendi.
  3. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    evet hatta gazetede cıkan habere gore adamın bırı gerıte donuk 10senelık parsını almıs dıye bılıyorum

Azi bunu beğendi.
  4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    10 senelik aidat meblası yüksek olduğu için yanılmıyorsam tüketici hakem heyetleri işe karışamıyor.direk mahkeme yolu ile alıyorsunuz.ayrıca yukarıda bahsedilen şekli ilede aidatı iptal ettirebilirsiniz.ya aynı meblada bonus yüklerler ya da aidat iptal edilir.siz yeterki kartı kapattırmak istiyorum deyin.kapatıldıktan sonra 24 saat içinde banka size dönüşü yapar.

Azi bunu beğendi.
  5. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    bankalar bunada çözüm buldular diye biliyorum son yıl yada son 3- 5 yılın parasını veriyolardı herhalde...ama alabilen alsın parasını tabiki bende alıcam az daha biriksin :D

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş