Kreatin'e olan merakım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hmtrnk10 tarafından 22 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hmtrnk10

hmtrnk10 Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ahmet
    Yer:
    Manisa
    tekrar tekrar açtığım konulardan birisi bu ''Creatine''

forumda baya uzun sürelerde araştırma yapıyorum,bolca konu araştırma okuyorum ama kafamda hala sorular oluşuyor.

Heryerde supplement kullanımı 6.aydan sonra kullanılmalı deniyor,
    ama şöle bi durum varsa antremanı ağır yapıyorsa daha önceleri bi spor geçmişi varsa neden supplementi 2.aydan itibaren kullanmıyor?
    Mesela ben 5 senelik basketboldan sonra vg ye başladım 3.ayımda doktoruma kontrole gittim supplement kullanıyorum dedim bana söylediği tek şey direk bırak onları neden kullanıyorsun.
    günlük protein ihtiyacımı karşılıyamıyorum öğrenciyim dedim bırak boşver dedi.
    Yani bu şey creatin içinde geçerli 6.aydan sonra kullanılması gerektiğini söylüyor neredeyse herkes.
    benim merakım şu 4. yada 5. ayda creatine başlasalar ne gibi bir sorun olur (antremanın gerçekten hakkını veriyorsa ama)

yani uzun lafın kısası 4.yada 5.ayda creatine kullanmak çöpe atılan para mıdır ? Veyahutta spor geçmişi olan birinin supplement kullanması 2.ay gibi kısa zamanda çöpe atılan para mı ?(dediğim gibi ama sporun hakkını verek yapıcak)
    Yada Creatin gibi maddeleri 6.aydan önce kullanmak sağlığa mı zarar lı bunu öğrenmek için bu konuyu açtım beni bilgilendirirseniz çok minnettar kalıcam hepinize teşekkürler şimdiden..

2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlarda-supplement-protein-t8691.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş