Kreatin ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve elite35 tarafından 22 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    512
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    4.5 5 aydır VG yapıyorum optimum whey kullandım. 10 gün falan ara verdim şimdi tekrar alacağım toz. İnternette kampanya vardı bilirsiniz Optimum Whey + Optimum Kreatin onu alacağım inşallah..

Neyse 2 sorum var:
    1 - Bu iki ürün kombinesi iyi mi ? Optimum Whey'i tartışmıyorum da Kreatin'i nasıldır ?
    2 - Kreatin hakkında araştırmalar yaptım biraz. Güç artışı sağlıyor vs. gibi tahmin ettiğim şeyler yazıyordu.. Ama şurada takıldım. Kaslarda su depoluyormuş 2-3 Kg kadar. Peki bu takviyeyi kullandık kaslarda hacim arttı. Bıraktığımızda eski haline mi dönecek yani ? Sönecek mi bu kaslar kreatin olmadan ?
    Bir de vücutta su depolaması hoş bir şey değil gibime geldi. Sonuçta su toplayan vücut daha kilolu gösterir insanı. Ve benim en hassas olduğum nokta yüz tipimdir. Her zaman kemikli olmasını isterim. Şu an öyle ama bunu kullanırsam yüzüm falan şişmez demi öyle kilo almışım gibi ?

2. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    sana samimi söylüyorum ben burda optimum u kötülemiyorum yanlış anlamasın cok sağlam bir ürün ama ben 2 kutu aldım ikiside birbrinden farklıydı bu marka çok ödül aldı o yüzden sahte(yan sanayi) olma ihtimalı cok yüksek kreatinini kullanmadım ama alıcaksan kreatin monohidrat alıcaksın bu saf üründür hardline dan alabilrsin fiyatı gayet uygun diğerlerinden farkı olmaz

3. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    512
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Bunu neye dayanarak söyledin onu anlamadım. protein (yedi) distribütör diye biliyorum. öyle yan sanayi işleri yapmaz sanırım.

4. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara

bunu 2 kutu bitiripte salondaki antrenöründe bu konuya kanaat verdiğini gördüğme dayanyorum kardeşm ben optimum gold whey i kötülemiyorum sadece yan sanayisi cok 2 farklı siteden sipariş ver 2 farklı kutu gelicek eline ben bunu yaşadım bana bugun sorarsan ben hardline öneririm whey 3 matrix paşa gibi ürün karışımı olsun vucutdaki sentezi olsun bu benım görüşüm

5. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Ultimate Creatine Monohydrate 300 Gr | Supplementler.com
    Bunu kullanıyorum gerçekten çok iyidir kardeşim.
    1-Protein tozunun içine Creatine atıp beraber kullanabilirsin.
    2-Creatine kaslarda su tutar ama yüzün şişmez çünkü yüz kaslarınla ağırlık çalışmıyosun

4-5 ay öncesine kadar idmandan hemen önce Creatine kullanıyordum pek işe yaramıyor gibiydi
    İdmanın sonunda mekik çekerken sağa sola koşturasım falan geliyordu
    Sonra idmandan 1 saat önce kullanmaya başladım internette okuduğumdan fazlası olduğunu anladım.
    5 gr ufacık bir şey ama idmanı bu kadar etkileyeceğini gerçekten hiç düşünmemiştim.

6. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Creatine'i geç. Protein tozuna ek amino asit veya BCAA satın al.

7. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    512
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Kampanya varmış o yüzden aldım. Creatine şu anda işe yaramaz mı diyorsun yani Destiny

8. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Aylarca Universal Creatine kullandım. Ufak hacim dışında antrenmanda herhangi bir etkisini görmedim. Kas oluşumu için BCAA tavsiye ederim. Scivation Xtend'i önerebilirim.

elite35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş