Kreatin ve Karnitin kullanımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve darksorrow tarafından 10 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. darksorrow

darksorrow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Belçika
    Arkadaşlar merhaba.Spora yeni başlayan biri olarak sizin için bir kaç sorum olacak,cevaplarsanız bu kardeşinize çok sevabınız dokunur.Hürmetler :) Şimdiden teşekkür ederim.

Boy:1,75
    Kilo:70

1.1000 Mg Kreatin aldım(kapsül) 6 tane kullanın günlük yemekle beraber diyor.Öğün başına 2 kapsül sanırım.Peki spor yapmadığım zamanlarda kreatin kullanmak sakıncalı olur mu zira çalışan birisiyim 3-4 gün ara verdiğim zamanlar oluyor.

2.L-Karnitin aldım aynı zamanda(kapsül),Kreatin ile beraber kullanılması doğru mudur?Örneğin Kreatini aldıktan sonra Karnitin'i 3-5 saat sonra mı atmalıyım?

3.Yukarda saydıgım iki ürünün de kullanım zamanları benim için çok önemli.Ben spordan sonra alıyorum ikisini de bilmiyorum doğru mudur?Dozajları hakkında sizler kadar bilgim yok,yeni başladığım için de beni mazur görün.Çok çok teşekkür ederim.Saygılar dilerim..

2. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
  3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

wurtz bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş