Kreatin ve Gainer Karışımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve musti_915 tarafından 13 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. musti_915

musti_915 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Oncelıkle merhaba abılerım ben 17 yasındayım 4 aydır fıtnessa gıdıyorum 2.ayda gaıner kullanmaya basladım ve o kutu bıttıkten sonra bu ay hoca gaıner ve kreatın aldırdı bana bır cok yerde okudum antremandan once veya sonra 5 gr falan dıyolar kullanımı ıcın ama benım hocam 4.5 kg lık hardlıne proganierın ıcıne 500 grm lık hardlıne kreatın posetını bosaltıp ıyıce karıstırdı falan sordum senın ıcın boyle daha ıyı dedı dogrumu soyluyo yanı en azından bı zararı olurmu bı yardımcı olursanız

2. brhmcr

brhmcr Guest

Zarari olmazda hocan iyi sacmalamis. Bir kere homojen bir karisim olmaz fazla veya eksik alabilirsin. Ayrica 4 . ayda creatine baslatan hocadan da hoca olmaz.

3. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    brhmcr'e tamamen katılıyorum.

Bi zararını görmezsin ama homojen, eşit bi karışım olmayacağı için her kullanışında kaç gram kreatin kullandığını bilemiceksin. Bir dahaki sefere yapmamanı öneririm. Ayrı ayrı kullan. Kreatini de 90kilo altıysan çay kaşığıyla önce-sonra, 90 kilo üstüysen tatlı kaşığıyla önce-sonra kullan.

Ürünleri muhtemelen hocandan alıyosun dimi? Çünkü hiçbi hoca 2. ayda gainer 4. ayda kreatin aldırmaz bu işten karı yoksa. İmkanın varsa hocanı değiştir. Kolay gelsin

-RevoLt- ve (silinen üye bunu beğendi.
  4. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    aklın varsa hemen bırak o salonu.salonuna gelenleri kazanç kapısı olarak gören bu tarz kişilerin antrenörlük yaptığı salonlardan bi halt olmaz.sana bi başlangıç programı yazar 5 ay onunla çalışırsın bu sırada sürekli sana supplement aldırır üstüne karını koyarak tabi.
    ne 2.ayda gainer kullanılır ne de 4.ayda kreatin.

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Hocanın lisansı var mı cidden merak ettim. 3.5 kg ya 500 gr. creatine'i katmak nasıl bir akıl karıdır ? Yemek yapmıyoruz heralde burada. Salonu bırak başka bir salon bul. Creatine kullanımı da ölçek ölçek olur.

6. rainhardt

rainhardt Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Benim gittiğim salonların birinde antrenör anapolon tabletleri ezip toz haline getirip gainera karıştırıyordu bu şekilde kullandırıyordu çocuklara kafa_

7. brhmcr

brhmcr Guest

Sikayet edin ilgiliyi, duyarsiz kalmayin boyle seylere.

Sayfayı Paylaş