Kreatin ve alkol

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve abelcan tarafından 16 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. abelcan

abelcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar benim bi sorum olucakti,kreatin depolama haftasindayim.Bu aksam bi kutlama icin disari cikmayi dusunuyoruz,muhtemelen alkolde alicam acaba bi sorun yaratir mi ?

Forumda tek konu bulabildim bu konuda ve pek emin olamadim.
    Simdiden cok tesekkurler

2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    752
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yukleme yapmana gerek yok o olayin yalan oldugu ortaya cikti. Git ic bisi olmaz su tutar kreatin vucutta. Alkol de su atar . O etkisini azaltir biraz o kadar.

Ha git ic dediysem alkol ic demiyorum k0tu bisi alkol vucuda zararli ben sadece kreatinle alakali konuda dedim

3. abelcan

abelcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yukleme donemi icin ben de yalan olduguna dair bi seyler okudum ama emin olamadim, cok fazla bilgi kirliligi var kimileri gerekli diyo hala kimileriyse gereksiz.
    Cok tesekkurler dostum.

4. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    752
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Son 1 2 yildir yalan oldugu ortaya cikti zaten supplement firmalari bile kabul etti artk urunlerin arkasnda gunde 5 gr aliniz yaziyo

5. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.307
    Ödül Puanları:
    123
    Kas kutlesine gore degisir o,70 kg luk sporcu ile 95 kiloluk sporcu ayni oranda kullanmaz

6. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    752
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Genel olarak 5 gr kabul edilir. Ürünün arkasinda yazan odur. Bide şu kg'a göre bisi önermeyin boyle bisi yok 90 kg 70 kg 60 kg vs. 90 kg biri derken neyi kastediyorsun ? 90 kg %6 yag orani sporcuyla 90 kg %25 yag orani olan sporcunjn protein karb yag kreatin bcaa vs ihtiyaci bir degildir boyle düz mantik yanls kg vererek

7. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.307
    Ödül Puanları:
    123
    Sporcu diyorum :) yag orani o kadar mi oluyor sporcularin,kas kutlesiyle degisir creatin kullanimi,bazi urunlerde kiloya gore kullanim degistifide yaziyor kutusunda zateb

8. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    752
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşım yeni başladı spora 95 kg %25 yag oranı var . Bide 95 kg % 8 yag oranında sporcu var yani kas kütleleri aynı olmuyor kg'a göre söyleyince yeni başlayanlar yanlış anlayabilir bence herkes 3-5 gr dan başlayıp ileride kas kütlesine göre arttırmalı zaten kas kütlesi yapana kadarda sporu öğrenir heralde kaç gr alacağını falan :D

Sayfayı Paylaş