Kreatin Monohydrat Günlük 5-10 gram

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 22 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    https://www.supplementler.com/urun/weider-pure-creatine-600-gr-524 Weider Whey 600 gram Creatin Monohydrat 600Gram Son kullanım tarihi30.07.2015 ürün satılıyor.10gram alın günde 600/10=60gün
    https://www.supplementler.com/urun/hardline-creapure-500-gr-507 Hardline 500 gram 79 tl skt 2017 hardline alırsam 5 gram kullanıcam
    fiyat olayına gelince weider hardlinela yakın gibi tabi sktsi çok uzun olduğundan , arkadaşlar 10gram kreatin -5 gram günlük 5 mi 10 mu almalıyım ,
    Şuan Pro Mera Con-Cret 48 gram kullanıyorum HCL formu çok iyi bir ürün bitince alıcam ürünü hardline mı weider mı alsam kararsızım skt konusu olmasa yani weiderın bi 7 ayı felan olsa weider alırım hemen.Ve 10gram-5gram kreatin ne kadar almalıyım bilgi verebilcek varsa , hclde 2gram ideal , 86 kgyim.

2. murat.pinarbody

murat.pinarbody Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Üniversite çalışmalarına göre idman öncesi alınan 2 gram kretain ile 5 gram alınan kreatin arasında hiçbir fark olmadığı görülmüştür.
    Yani idman öncesi 2 idman sonrası 2 şeklinde alabilirsin.
    Elindeki ne zamandan beri kullanıyorsun bilmiyorum ama eğer 4-5 hafta olduysa en az 1.5-2 hafta ara ver.Sonra istediğin kreatini alabilirsin,çünkü bütün kreatinler aynıdır(bazıları hariç).Hepsi 99.9 saf haldedir,bilindik markalardan hangısı en ucuzsa onu alabilirsin.

SiR_Arawn bunu beğendi.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Promera Con-Cret 48 servis HCL çeşidinden Kreatini kullanıyorum.1-1,5 hafta oldu.Weider sipariş edicem fiyatı uygun weider kullanıma geçicem bu elimdeki promeranın sktsi 2016 diye bekleticem , HCL çeşit kreatin 48gram geldi hergün 1 gram alabiliyorsun bunu.Normal kreatin mono gibi değil o yüzden normal kreatin mono weider alıcam creapure olanından , günlük 5gram dozunda almayı düşünüyorum 6 hafta on 1hafta off gibi yapmayı düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş