Kreatin kullanirken tuketilmemesi gerekenler

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve seeyouagain tarafından 14 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. seeyouagain

seeyouagain Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Selam arkadaslar bugun kreatin basladim.Yukleme evresindeyim.Sorum kreatin ile birlikte sigara ve alkol tuketiminde sorun cikartir mi

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Eğer eş zamanlarda alırsan, kalp krizi riskini artırır. Eğer şeker hastası isen ya da böbrek rahatsızlığın varsa, kreatin ile kafeini aynı anda alırsan bile ciddi sağlık sorununa yol açar. Ama onun haricinde, alkolü antreman sonrası alırsan, kreatinin etkisini azaltır. Alkol, kas inşasına zarar veriyor, vücudun proteini işleme sürecine darbe vuruyor.
    Ama denk getirmezsen sorun olmaz kanaatindeyim. Sigara içmem ama yaklaşık 20 yıldır 2 günde 1-2 kadeh içerim. Hiçbir sağlık sorunum yok.

seeyouagain bunu beğendi.
  3. seeyouagain

seeyouagain Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Cevap icin sagolun.Ilk soyledikleriniz sigara icin gecerli degil mi ? Icmeyeyim kullandigim sirada yani

4. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Sigara hiç içmediğim için, zamanında sigara ile besin takviyeleri arasındaki etkileşimleri araştırmamıştım, araştırma gereği duymamıştım.
    Ama sigara konusunda genel olarak şunu diyeyim. Doktoramı prestijli üniversitelerin birinde Genetik alanında Kanser üzerine yaptım. Ve birçok kanser türünün aslında insan vücudu tarafından da yenilebileceğini bulduk. Doğru tedavi ve zamanlama ile, birçok kanser türünü yenebiliyoruz artık...
    Ama sigaradan dolayı oluşan kanserlerde, vücut çok çaresiz kalıyor. En azından bu yönden, sigarayı bırakmalısın. İnsan vücudu, sigaranın yarattığı tahribata karşı çok çaresiz kalıyor.

seeyouagain bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş