krealkalin !!!!!!!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Myostatin tarafından 6 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Myostatin

Myostatin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör-dieyetisyen
    Yer:
    frankfurt
    Arkadaslar
    burdan natüel biyelerlere gelmek isteyenelere sesleniyorum kesinlikle krealkalin bulun ve kulanın !!!!!!!!!!!!!!
    nox la kulandım ve sukadarını söyleyim steroid kulanmadgım icin su an kesinlikle cok cok memnun kaldım yani daha ögrusu böyle bir etki göreceime zanetmiyordum almanyadan bir arkadasım önerdigi icin test ettim ve ben 10 üzerinde suplar arasında 10 veriyorum !!!!!!!!!!!
    saglıklı kalın

2. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    Krealaklin dedigin creatine türü gercekten cok popüler dis ülkelerde... Özelligi sanirim vücut tarafindan daha iyi emilmesi. Mesela normal creatinde bir dozda 10 gram aliyorsan Krealkalinde 5 gram almak yeterli oluyormus. saygilar.

3. baltaci2

baltaci2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-boks
    Yer:
    ankara
    o zaman bizde 10 grm kreatin monohidrat içelim, aynı etkiyi yaparsa :D

4. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    904
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya

Cok cok kaliteli bir monohydrat ayni etkiyi belki yapar ama yan etkileri kacinilmaz..

ben de krealkalin kullaniyorum.. krealkalin zaten patentli bi ürün.. özelligi PH degerinin nerdeyse 7 olmasidir.. bunun böyle olmasinin avantaji monohydratlardaki gibi kreatin vücuda dönüstügünde kreatinin'e dönüsmüyor.. kreatinin ne diye sorarsaniz kabaca söyle söylim: kreatin vücuda girdiginde kreatin olarak kalmaz.. büyük bir bölümü kreatinin'e dönüsür..

bu da kreatin aliminin sonucunda toplan suyun sadece kaslarin icinde degil de bir miktar da derinin altinda (kreatin kullananlarin belirgin birsekilde yüzü siser zaten) tutulmasina yol acar..

PH degeri yüksek olan krealkalin ise vücuda girdiginde kreatinine dönüsmez ve su olmasi gerektigi gibi sadece kaslar da tutulur..

krealkalin biraz daha pahalidir ama bu sizi yaniltmasin cünkü dozaji cok daha azdir.. gün de 3 gram arasi .. krealkalin en yaygin 750 mg'lik kapsüller seklinde satilir.. dozaji daha kolay olsun diye.. bu kapsüllerden 4 tanesi yani toplaminda 3 gram'i yetiyor...

saygilar

5. Myostatin

Myostatin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör-dieyetisyen
    Yer:
    frankfurt
    ayaz
    söylenecek baksa birsey yok !!!
    baltacılar siz creatin dozunu yükseltiriz mantıgını yürütnmeyin cünkü böbrekleri e etkiler cratin yanlıs hatırlamıyorsam
    saygılar

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    marka tavisye edermisiniz arkadaslar...

7. Myostatin

Myostatin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör-dieyetisyen
    Yer:
    frankfurt
    ultimate
    selamlar

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ultimate de böyle bir ürüne rastlamadim.türkiye de var mi?

9. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ben Türkiyede Monohydrate dışında bir çeşit göremedim. Su tutmasından o kadar da rahatsız olmayalım, ben iri durmayı seviyorum.

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    herkesi kendin gibi düsünme blitz,herkes senin kadar define olmayabilir :oops: :)

11. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    904
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya

zaten su tutmasi gerekiyor... kreatinin mantigi bu .. su tutacak, kas hacim kazanacak,,sen gücleneceksin..daha agir kilolar alabileceksin.. ve kreatin kullandigin bu dönemde kazandigin kaslar yanina kar kalacak kreatini birakip suyu bosalttiktan sonra.. (sürekli alimdan bahsetmiyorum..)

tabii ki su tutacak.. ama dogru yerde tutsun.. kaslarda tutsun..derinin altinda..suratta falan degil..

saygilar

12. Myostatin

Myostatin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör-dieyetisyen
    Yer:
    frankfurt
    kre alkalin var ben aldım
    ultimatin :D ama resmi yok
    selamlar

13. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.062
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

14. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    904
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Bunlar biraz reklam kokan laflar ama isin özünü kapsadigi icin koyuyorum

üstünde su isarete dikkat edin.. bu isaretin olmasi orijinal kre-alkalyn demektir.. patenti yani..

bu da biraz mantigi iste

saygilar

15. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    262
    Ödül Puanları:
    73
    yeni nesil creatine..

krealkalin ile TKM (TriCreatineMalate) aynı şeyler mi? Hardline TKM adındaki (Tri Kreatine Malat) creatine ürününü piyasa sunmuş.
    Özellikleri ise şunlar:
    ----------------------------
    TriCreatine Malate(TKM), yüksek çözünürlükteki bir creatin bileşiği olup, Creatine monohidrat'a göre etkileri çok daha fazladır.
    Bu bileşikte Creatin, malik aside bağlanmıştır ve malik asit Krebs döngüsünün ara ürünü olup enerji üretiminde önemli rol oynar. TKM nin etkisi creatin monohidrata göre daha fazla ATP üretilmesini sağlar. İlave olarak, TKM, kimyasal yapısında su içermediği için derialtında su tutulmasına sebep olmaz. Ayrıca TKM, birçok creatin ürünü gibi mide rahatsızlığına sebep olmaz.

TKM takviyesi toplam vücut ağırlık artışı, yağsız kas kütlesi , kardiyovasküler sistem ve beyin fonksiyonlarını ve atletik performansı destekler. TKM özellikle adale torkunu arttırmakta, patlayıcı güç sağlağlamakta etkilidir, serbest testosterone seviyesini korur, katabolizmatı engeller. Kreatin performans arttırmakta ve vücut kompozisyonu için güvenli ve etkili bir yöntemdir. Malik asit ise Krebs döngüsünde ara ürün olarak yer almakta ve vücuda enerji sağlamaya yardımcı olmaktadır.

TKM, malik asit ve kreatin ideal bir bileşik olarak antrenmanlarda gerekli enerjiyi sağlayarak kasları korur, yüksek oranda çözünürlüğü, kolay ve tamamen emilimini sağlar.

16. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    904
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Re: yeni nesil creatine..

Kre-Alkalyn kre-alkalyn dir...ona baska bisey diyemezsiniz.. patentlidir.. yani un undur.. seker sekerdir..
    TKM de farkli seylerden bahsediyor.. kre-alkalyn dedigim gibi.. bence monohydrat alanlar bi denesinler... tabi burda piyasada bulabilirseniz.. muhtemelen burda ciksa da cok pahali olacak.. ben kendim gittigimde hep almanyadan getiriyorum.. burda ki mono'dan bile daha hesapli oluyor tabi .

saygilar

17. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    100 gramı 25 dolar yaklaşık 15 dolarda yol parası var 40 dolar.64 ytl ye 100 gram kre alkalyn alma şansınız olur.Türkiyede yok .Ben elimdeki kreatini bitirip başlayacam kışa doğru.Ayrıntıları yazarım.Günlük kullanım 3 gr yazıyor.33 gün yeter sanırım.Birde 5 günlük kreatin yükleme dönemi bunda yazmıyor.Ben önce 5 gün 20 şer gram kreatin yükleyip kre alkalinle devam edecem.Belki etkili olur.Saygılar

18. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    904
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya

kolay kullanim istiyorsan kapsüllerden al.. 1 tane sabah ac karnina.. 1 tane 1 saat antrenmandan önce .. 2 tane de direk antrenmandan sonra..

ben hep ikiser ikiser aliyorum.. 2 -2 - 2 yani 2 tane derken, iki tanenin icinde ki kadar toz ..

zagortenay.. yüklemeyi hic karistirma bence..kreatinle yüklemeden direk krealkaline basla..vücut kreatinin ile ugrasmasin.

saygilar

19. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Ayaz dostum uyarın için sağol ama tablet formunu bulamadım.Toz şekilde buldum.Sence gram olarak ne kadar kullanayım.1 çay kaşığı aç karnına 1 çay kaşığı idmandan önce 1 çay kaşığı idmandan sonra uygun olurmu mesela?Sen kullanıyosun etkileri kreatine göre şaşırtıcı mı.Saygılar

20. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    904
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    ben de elektronik hassas terazi var.. onunla tartiyodum basta..simdi gözüm alisti...
    bana sorarsan 1 cay kasigi idmandan 1 saat önce... iki cay kasigi idmandan hemen sonra.. at tozu agzina..arkasindan meyve suyuylan yolla .. ben hep cappy Kokteyl ile aliyorum.. tozuma agzima atiyorum.. zaten cok ince olugu icin kre-alkalyn meyve suyunu yudumladigin an onunla karisiyor..

Sayfayı Paylaş