kpss

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve serrori tarafından 7 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. serrori

serrori Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar şimdiden geçmiş olsun diyorum kpss ye hazırlanan ve giren arkadaşlara.inşallah istediğinizi alırsınız.

yine büyük bi sıkıntı beni yakaladı.bu ara niyeyse bela peşimi bırakmıyor.sınava almadılar beni bugün.kimliğimi 1 hafta askerlik şubesinde işlemlerimi yaptırırken kullanmıştım ama bu sabah cüzdanımı açtım kimlik yok:( neyse ehliyeti aldım okula gittim görevli polisler arama bile yapmadı ama kimlik sordu.bende kimliğimi bulamadığımı ehliyetle geldiğimi söyledim ama nafile yaka paça dışarı çıktık.

bu nasıl bir mantık nasıl bir sistemse pasaportla girilebilinen bir sınava kimlikteki bütün bilgileri barındırmasına rağmen ehliyetle girilemiyor.sınavın nasıl geçti diye arayan arkadaşlarımın bazılarına kimlik kontrolü bile yapılmamış.ben anlamadım bizdeki şanssızlık mı nedir.bir senedir bu sınava gireceğim diye hazırlanıyorum askerlik tecilini bile ağustosa almıştım sınava girmek için.kafa_

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    inş istedikleri yerleri kazanırlar.Sabah çankayada bir okulda kapalı bir kız kopya çekerken yakalanmış türbanının altından kulaklık varmış ve yakalanmış.Bu kadar mı önlemsiz olunuyor bi sınav

StormBlast bunu beğendi.
  3. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    serrori bir yandan haklısın bir yandan haksız, geçmişte defalarca insanlar birbirleri yerine sınava girdikleri için böyle yapıyorlar ama bu kimlik kontrolü yapılacaksa her yerde yapılmalı.

4. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    İlk bölümden 1 boşum var, yanlış beklemiyorum ama 2. bölümde 15 boşum var. Hiç çalışmayınca tarih ve anayasadan ancak bu kadar oluyor.

5. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çoğu konuda eksik olmama rağmen 120 soruda 60 net yapıyorum...4 sene sonra bende KPSS [Lisans] gireceğim...Hedefim 120 soruda 100 net yapabilmek...

6. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Benim önümde uzun yıllar var.Bende biraz biraz cografya çalısıyorum.Sayısal bölüm olmasına ragmen cografyayı iyi yapıyorum.

Sayın Azi ,

Yanlış anlamayın ama BFTR profil fotografına bakınca içim gidiyor :) O fotograf Oruç gelmeden kalkar inşallah :) Yoksa benim durum vahim.

Azi bunu beğendi.
  7. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet ramazan ayında kaldırmayı düşünüyorum...Yerine pasta,börek,çörek resmi koyacağım :)

Danny Boy ve simitci88 bunu beğendi.
  8. hüsüman!

hüsüman! Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    türkiyede okumak zor atanmak daha da zor Allah sınava giren herkesin yardımcı olsun hayırlısıyla atanmasını nasip etsin.

Ama şu bir gerçek ki bu hak yiyen insanlar hala sistemin başında oldukça hakkıyla kazanmaya çalışanlar sadece çabasıyla kalacak....

Azi bunu beğendi.
  9. dvrzener

dvrzener Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2022 kpss kitap seti kitapları alıp çalışmaya başladım banada dua edin bu sene mutlaka kazanmam lazım. Allah herkese gönlüne göre versin.

Sayfayı Paylaş