Kotam Hızlı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BEŞİKTAŞ tarafından 12 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. BEŞİKTAŞ

BEŞİKTAŞ Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba benim şu an internet kotam sınırsız ancak dsmart + internet geçmeyi düşünüyorum şu anki internet hızım 1mbit dsmart+internet te 8 mbit 12 gb kotalı ancak şu an ki internetim çok hızlı kota yiyor hiç bir şey yapmama rahmen 12 saatte 2 gb kota yiyor şu anki interetim smile dsmart+internet kampayasındada smile adsl olcak sizce çok kota gitme nedeni nedir?

2. Freedom1

Freedom1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    12 saatte 2 gb az bence .Ben mesela bugün 3 saatte 2 gb yedim.Akşamlarıda film indiriyorum 10 gb felan ediyor günde.İnternette film felan izliyorsan çok kota yer mesela ne yaptığına bağlı :)

BEŞİKTAŞ bunu beğendi.
  3. BEŞİKTAŞ

BEŞİKTAŞ Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    sadece facebooktayım hbaer siteleri onun gibi video bile izlemiyorum nerdeyse film izlemiyorum

4. Freedom1

Freedom1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    O zaman kullandığın web tarayıcıyı değiştir.Veya bilgisayarında arka plan da bulunan truva atı , wormlar felan varsa downloader'lar felan.Bunlar kota yer.Bu tür virüsler format attırabilirsin.Bir şey daha var , kablosuz bağlanıyorsan şifreyi birisi kırmış olabilir :)

BEŞİKTAŞ bunu beğendi.
  5. BEŞİKTAŞ

BEŞİKTAŞ Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    İnternetim kablolu.Şu an windows güncelleştirmeleri kapattım bide virüs taraması yapıyorum bakalım bi şey çıkcak mı. Teşekkürler

6. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ya superonline a geçsene 20 mbit sınırsız süper ya fiber net

7. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Arkadaşın söylediği gibi turuva atları vb. varsa kota yer ama virüs taramasıyla bulamazsın çünkü kullandığın antivirüs programı bulabilseydi bilgisayarına bulaşmazdı ve temizlemek çok zordur o yüzden garanti çözüm formattır bence.Diğer bi meselede sadece facebook ve haber sitelerine girmek 12 gb kotayı bitirmez rahat olabilirsin:)

8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    iyide arkadaşım sınırsızsa isterse 500 gb yazsın günlük aydan aya vereceğin para belli 12 gb geçerse nolcak extradan para vericeksin

9. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    sadece şunu söyleyeyim smile adsl ye bulaşma....

10. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Ec0 haklısın internet paketi sınırsız isterse 600-700 gb olsun aynı para ama arkadaş zaten pek bişey harcamıyo sadece facebook,haber siteleri vb. siteleri dolaşarak tahminimce 12 gb kota bitmez ayrıca arkadaş dsmart almak istiyo yanındada internetle beraber kapatim işi mantığında tabi benimki sadece bi öneri eğer tahattüt felan yoksa memnun kalmassa tekrar değiştirir karar kendisinin:)

Sayfayı Paylaş