Kota aşımı hakkında..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheBlack_D-D_ tarafından 30 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Arkadaşlar ben 4 gb kotalı TTnet kullanıcısıyım...Daha önce kotayı aştığım için artık acil olmadıkça video izlemiyorum(YouTube dan hiç izlemiyorum.).Ama yinede her ayın sonunda kotayı aşmış oluyorum...Video bir ayda belki en fazla 3-4 defa izlemişimdir oda YouTube den değil...Ancak çok resim açtığım indirdiğim ve bir müzik programından müzik indirdiğim oluyor...Aceba her ay kotayı aşmamın sebebi bunlar olabilir mi ? Bu gün Ptt ye gittik 2 ayın borcu tam 160 TL kafa_duh Allahtan annemler fazla kızmadı..Ama bundan sonra böyle bir şey olsun istemiyorum, malum dışarıda ekonomik kriz var çok sıkıntılı günler içerisindeyiz şuanda..

2. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Tahminimce indirdiğin dosyalardan olmuştur ama bence 160 tl ödeyeceğine 2 aylık sınırsız yaptır internetini kota aşımı falan olur diye içinde korku olmaz en azından istediğin kadar da her şeyi indirir ve izlersin.Hem sınırsız ile kotalı olması arasında pek fark yok para açısından.

3. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    kablosuz internek kullanıyorsan hacklenmiş olabilirsin....
    ve indirdiğin şeylere dikkat et video, webcam, online filim müzik gibi şeyleri çok kullanma.
    en basiti 49 tl (galiba yada bu civarda) sınırsız yaptır kurtul bu dertlerden...

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    aynen sınırsız 8 mb internet kullanıyorum..yaklaşık 4 yıldır sınırsızdayım...dert tasa olmuyor...bencede 50 liraya sınırsıza geç derim...ayrıca müzik(mp3) indirmen de video izlemiş gibi kota aşımına etki eden faktörlerin başında gelir...

Sayfayı Paylaş