Kortizon,yağ yakımı,beslenme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve babadodo tarafından 25 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. babadodo

babadodo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba,
    Ben 17 yaşındayım
    Kilom : 72
    Boy : 1.78
    Kas kütlem : 33-34 arası hatırlıyorum
    Yağ oranım : 12,3
    Ben doğuştan kronik astım hastasıyım ve Body'ye aşık bir insanım geçenlerde spor salonunda protein tozu,karbonhidrat tozu gibi ürünleri gösteren bir kataloğu karıştırıyordum orda kordizon indirgenmesi yazıyordu hocaya sordum ve kordizon kas oluşumuna engel bir şey dedi, ki ben sabah akşam kordizon alıyorum astım hastasıyım bırakmak elimde değil. Diyetim var beslenmeme dikkat ediyorum,ailem toz kullanmama izin vermiyor doktorda içinde ne olduğunu bilmediğimiz için öneremiyoruz diyor. Kordizonu antreman yaparak indirgeyebilir miyim ve doğru beslenirsem bu sorun olmaktan çıkar mı ?
    Son sorum 1 yıl oldu bu sporu yapalı 90 kilodan 72'ye düştüm göğüslerim sert değil yani hala sarkık duruyor bunda yapabiliceğim bir şey var mı ve yağ yakmaya devam mı edeyim yoksa bulk mu yapayım sizce ? Toz gibi şeyler kullanmamda pek mümkün durmuyor

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ekim 2014
  2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    geçmiş olsun da, bu durumda hala protein tozu kullanmayı mı düşünüyorsun? nedir protein tozunu bu kadar önemli yapan anlamıyorum... resmen sağlığının önüne geçmiş. kullanmak istemiyorsun ama niyetin var. dost acı söylermiş, eğer "sağlığım hastalığım astım falan önemli değil, ölümüne bu tozu kullanacağım" diyorsan buyur kullan.

3. babadodo

babadodo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hayır ben kullanmak istiyorum demedim,sadece herkes bir şey söylüyor ben tam bir fikir sahibi olmak istiyorum orda kullanmak istiyorum demedim. Kullanma gibi bir niyetimde yok

Yaver27 bunu beğendi.
  4. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Senin kullandığın kortizon dur
    Kortizol başka bir şey

5. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    18 kg vermişsin. Vücuduna bakmadan konuşmak pek doğru değil ama 18 kg dan sonra artık Türk milletinin deyimiyle 'kas yapmak' düşünülmeli. Koşu, bisiklet gibi aerobik egzersizlerden daha çok ağırlık çalışmanı öneririm.

6. babadodo

babadodo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Beslenme ve antreman programımı yazsam bana görüşlerini yazar mısın veya yazar mısınız

Sayfayı Paylaş