Korku

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve MyShadowKing tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    2008 yılında bir başlıkta yazdığım bir cevap..
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/sinirlere-dikkat-t12506.html?t=12506

jkdo, MyShadowKing, boksbody ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    kavgadan uzak dur

MyShadowKing bunu beğendi.
  3. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    peki arkadaşlar benimde sorum olacak ALLAH şükür kimseden korkmuyorum.siz kız arkadaşınızla gezerken biri kız arkadaşınıza baksa falan ne yaparsınız.ben kız arkadaşımla gezerken kimseye sataşmamaya çalışıyorum peki siz neyaparsınız. a32

Suçicek ve MyShadowKing bunu beğendi.
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    üye tedirginliği ve kavga etmeyişi konusunda çevresindeki baskının (farkında olmasa bile) kendisi üzerinde yarattığı stres üzerine bir başlık açmış..buna rağmen git ağzını burnunu kır demek onu daha fazla baskı altına alacaktır..insanları bu psikolojiye sokan açıktan ya da gizli yapılan çevre baskısıdır..bir bakıma töredir..
    kavga dediğiniz şeyin kuralları mı var da bu kadar rahat ve garantili konuşuyorsunuz..

insanların nefsi müdafa hakları vardır ama durduk yere kavga etmezler..güçlü olun, hazır olun ve sakin bir ruh haline sahip olun ama kavga etmeyin..kışkırtmalara gelmeyin..

rockybalboa7, MyShadowKing ve 2157 bunu beğendi.
  5. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hepinizin yorumlarına sonsuz tesekkurlerımı diliyorum tabii kavga etmemek en iyisi ama o cocuk sozlerle duracak bır cocuk degıl tabiri caizse ortam surtugu olmus ınsanları ezmeye ugrasır vurur vesaire.Olay bu yanı benımde cok ustume gelıyordu kucukken yasadıgım bır sey bu sanırsam onun yanında kendım olamıyordum.Baya baya zorlanıyordum baska bır ınsan yapsa kendımı ezmemek ıcın herseyı yapacak olan ben onun yanında gerılıyordum.Ama bu konuyu actıktan sonra ki ilk yorumu okumamla birlikte ozguvenımı duzeltmeye calısıyorum.Inanın sımdı daha cok rahat ettım.Rahat ettım hatta.
    Kavga etme dıyenlerde cok haklı ama sıddete sıddet dıyenlerde bırazda haklı bence.Hepınıze saygım sonsuz hepınıze tesekkur edıyorum ben bu konuyu kımseye paylasmamıstım sansımı denemiştim burda.Cok cok saolun

Son düzenleme: 1 Ağustos 2012
  6. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Kendine güven bu 1, Sadece ALLAHTAN kork bu 2.Böyle tiplere yüz verirsen üstüne biner her ortamda seni rahatsız ve rezil eder çünki seni küçük görür, evet bunu göze alıyorsan hala ondan kork dostum.Ona kendini ondan üstün göstermelisin ama sende görüyorum ki güven yok. Bu tür kavgave tartışma konularında kickbox adama %100 güven verir.Küçükken bende senin gibi her türlü kavga,tartışma ortamlarına girmekten korkardım,taki kickbox'başlasaya kadar. Burada kimileri kavgaya hayır demiş. Peki soruyorum bu tipteki kişiye,arkadaş haddini vermesinde daha çok onu rezil mi etsin?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 06:42 ----------

Yanında arkadaşın sevgilin(belkide evleneceğin,hayat arkadaşınla) Geziyorsun biri ona(kötü amaçla ) bakıyor,ve sen cevapsız kaldığında o kişinin erkekliğinden şüphe duyarım. .Sataşmamak ayrı mesele bu yaptığın tamamen doğru tabiki,ama biri ona kötü amaçla bakıyorsa cevabını vericeksin dostum.

Türk insanı korkak değildir.

MyShadowKing ve 2157 bunu beğendi.
  7. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yok bakıyo dediysem öle abartılı bi şey degil hem öle bişey yaptıklarında ben ertesi gün yakalayıp dövüyorum :) fotograf veya videosunu çekiyorum dövüğüm kişinin :D

ALLAH'a şükür kimseden korkumuz yok

Son düzenleme: 3 Ağustos 2012
    Suçicek, MyShadowKing ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kavgada senaryo yoktur herşey olur dersini verdiğini düşünürsün ama karşındakinin ne yapacağını bilemezsin tabi iyi dayak yedikten sonra akıllanan vardır ancak ya öyle olmaz ise ne olacak ondan sonra değmeyecek biri için ya mezar yada cezaevi kavga işi basit bir iş değildir
    kız arkadaşım yanımda olsun yada olmasın güvenli elit bölgelerde geziyorum riski böylece olabildiğince azaltıyorum özellikle yanında sevgili varken serserilerin çok olduğu yerlerde gezmeyeceksin eğer gezersen maalesef risk çoktur diyelim 3-4 tane kendini bilmez kötü gözle baktı kız arkadaşına uymayacaksın niçin çünkü kavga ederken birini döverken boşta kalanlar sevgiline ciddi zarar verebilir bakmayla yada sözle bir şey olmaz merak etmeyin

Suçicek, MyShadowKing ve 2157 bunu beğendi.
  9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    konu ciddi olduğu için yorum yazıyorum yine kusura bakmayın hatta bunun için ayrı bir konu açmayıda düşündüm ama buraya yazayım şimdi film ve dizilerde dikkat ederseniz elinde bıçak veya silah yada benzeri aletler olan 2 lafından biri küfür olan sürekli etrafa sataşan adamları bize ideal erkekmiş gibi hatta kahramanmış gibi gösteriyorlar gençlerin çoğu maalesef bunları örnek alıyor ancak efendi gibi konuşan küfür etmeyen kavga etmeyen sanatla uğraşan erkekleri ise ezik,güçsüz gösteriyor hatta bi dizide kabadayı geliyor kız arkadaşına tokat atıyor az sinirlendiğinde kadına şiddet uygulamaktan kaçınmıyor ve bunun adıda delikanlılık oluyor üstelik benim bildiğim bir erkek diğer erkeğe sinirlense bile eğer yanında bayan varsa ona yumruk atmaz bir başka dizide bunu gördüm daha ileri gidelim üstelik dizilerdeki bayanlarda bu serserilere aşık oluyorlar rol gereği durum çok kötü gerçekten

Son düzenleme: 3 Ağustos 2012
    tayfun2161, Suçicek, Lady.V.Vivien ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aynen oyle abi . Insanın karakterını bozar boyle seyler .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:21 ----------

Yorumunda haklısın fakat soyle bır durum var . Ben kendını aılemden baska kımseye ezdırdıgımı gormedım.Ha kavga olsun ha tartısma bıtmıstır bı sekılde.Bu cocuga karsı bır ezıklık hıssedıyordum ıcımde acıkcası olay bu . Onu gordugumde kendımde guvenımı bulamıyordum.Bana cok kucukken satastı ve ben cok korktum heyecanlandım boyle olmamın sebebını buna bağlıyorum.Ama ınan bana hızlı hızlı atlattım bu sorunumu . Kick boxada gıdıyorum 1,5 ay oldu gıdelı.Gıtmeden oncede kavga etmesını bılırdım ama kımseyı ezmekten hoslanmazdım.Cok haklısın oyle bır ınsana iyimser yaklasılmaz yoksa daha cok ezılırsın.Yorumun ıcın cok tesekkur ederım.Toparlıyacam kendımı ınanıyorum kendıme .

Suçicek ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  11. Shqiponje Madhe

Shqiponje Madhe Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Sana imzanla cevap verecegim:
    kır ZINCIRLERINI

12. Coentrao

Coentrao Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    arkadaşım öncelikle tabiki sana kavga veya sataşma önermiyorum fakat senin bunu yenebilmen için öncelikle (onun olduğu,karşına çıkabilecek ortamları az çok bilirsin) o ortamlara gitmeden evde ne yapacağını kafana yerleştirip oraya gittiğinde öyle davranman gerekir.örneğin senin yerinde olsam ters bişey dediğinde sende aynı şekilde karşılık ver dışardan izleyen kimse altta kaldı diyemiceği şekilde büyük ihtimal ileri götüremez götürürse sende durumuna bak :D bu tarz bi durum benim basımada gelmisti 1-2 sene boyunca yer yer takışırdık ben kavgadan kaçındığım için bi iki itişme ve ayrılmayla kalırdık bigün kafama koydum bidahaki böyle bi durumda haklı olan olduğumdan izin vermeyecektim.bu şans 1 sene sonra çıktı karşıma ve ona aynı şekilde karşılık verdim. o zamandan bu yana çevredekilerle ve onla bi sıkıntı olmaz :D

13. byserhatt

byserhatt Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Benim olayı sende yaşıyorsun. Sınıfta kimsenin ezemediği laf edemediği lider takılan biri vardı. Ben onun yanında oturuyodum. Zamanla üstünlük kurmaya çalıştı . Ona tek karşı çıkan bendim. O zamanlar vg yapmıyordum özgüven az tabi. Her yolu kullanıp sindirdi beni. Boksçuydu 2 yıllık

Şimdi vg yapıyorum boks onu kurtarabilecek mi göreceğim :p
    Muhattap olma derim.

14. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    arkaaşım bence vg yle boksu bir tutma derim boksa teknik var ama vg de öle bişey var mı? adam teknik biliyo sen ne biliyosun kas yapmaktan başka ? onun için mücadele sporu yap derim :)

15. byserhatt

byserhatt Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıyetten Wing Tsun eğitimi almaktayım :) Bunu düşünmüştüm tabi

16. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Boks onu kesinlikle kurtarıcaktır bence hiç bulaşma :)

MyShadowKing ve 2157 bunu beğendi.
  17. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ozamn sorun yok :)

18. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Boks herşeyin çağresi değildir. Tamam teknik olarak her anlamda seni bilgilendirir, güven,azim verir.Fakat bu işler yürek te biter ,yürek yoksa istediğin kadar eğitim al.
    Ben 1 yıl kickbox yaptım.Bi çok tekniği,hareketi bilirim. Ama gel ki 16 yaşında çocuktan dayak yediğimide bilirim.

rockybalboa7, MyShadowKing ve 2157 bunu beğendi.
  19. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    tayfun2161 forumda kavga önerisi yasak..
    sanırım bir anlık içinden gelenleri yazdın, tabi ki ezilmemeli ama kavga en son çare olmalı..
    saygılar...

MyShadowKing, tayfun2161 ve 2157 bunu beğendi.
  20. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben gidiyorum kickboxa . Korkunun ustune gıtmekten baskada care yok tayfun2161 haklısın . Ben kendimde sorunu cozeyımde kavga olurmus olmazmıs ben onları hıc dusunmuyorum .

Suçicek ve 2157 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş