Koridora Barfiks Demiri Yapıcam Ne Kadar Yüksekte Olmalı ve Bar Ne Kadar Kalın Olmalı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yupo tarafından 27 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yupo

yupo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Günlerce araştırdım sadece jimlastikçilerin 28mm kalınlığında barlar kullandıklarını öğrendim ve 3 parmak gibi tavsiyeler gördüm. Uzunluk konusunda ise bir karara varamadım. Boyum 1.72 felan olmalı ve barın yüksekliğinide 220-230cm felan yukarı asmalı diye düşünüyorum.
    Rica etsem bu tecrübesiz arkadaşınıza yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler.

2. sthammer

sthammer Guest

benimki 2.25, ne kadar yüksek o kadar iyi.. barın kalınlığına çok takma kafayı, standart olmalı..

3. yupo

yupo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hmm yükseklik çok fark etmeyecek sanırım ama standart kalınlık ne kadar olmalı bunu bilmiyorum.

4. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Ayakların yere değmedikçe ve koridordan geçenleri rahatsız etmedikçe sorun olmaz bence
    Benim kapıda vardı dizlerimi bükerek çekiyordum hiç rahat değildi
    Bar kalın olursa bileklerine daha az iş düşer bileklerin güçsüzse bisikletlerin tutma yerine geçirilen sürgerden al bara geçir.

5. yupo

yupo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu gün demiri yaptırıcam inşaALLAH 20 tl ye anlaştım bileklerim bir şekilde alışır ama sadece demir ellerimi yara yaparmı yada nasıra sebep olurmu? Korkum bu yüzden lütfen acil cevap verin 1-2 saate kadar ustayla konuşup yaptırıcam. Bu yüzden bisiklet tututma yeri felan almalımıyım yada ellerim alışırmı? Yada fitness eldiveni mi alayım?

Son düzenleme: 27 Aralık 2013
  6. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Eldiven olabilir ama tutacağın yeri yalıtım malzemesiyle kaplarsan kalıcı olur

7. yupo

yupo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağolun yorumlarınız için bu gün olmadı adam normal demiri bana yamamaya çalışıyormuş adam gibi paslanmaz birşey bulana kadar arayacağım.

8. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    1 parmak galvenizli doğalgaz borusu kullanabilirsin tecrübeyle sabittir ama ellerin terleyince kayar.

Sayfayı Paylaş