kopek almak istiyorum ama bazı endişelerim var

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Please complete tarafından 24 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    klasik lafları geçecek olursak, bütün sorumluluklarını biliyorum ve golden almaya karar verdim

ama asosyallikten midir desem paronayaklık mı desem bilemedim. ben goldena son derece iyi bakmaya hazırım, ama aklımda soru işaretleri var

bazı okudugum yerlerde "köpeğimi dışarı cıkarıyorum küçük çocuklar taş atıp kaçıyor" falan diyor. şimdi 10 yasındaki cocuga da el kalkmaz ki. bunu geçtim yolda pitbull boxer doberman tarzı köpek gezdirenlerle karşılaşırsam ne yapmam gerekir?

yani hadi sahibi saldırgan yetiştirdiyse ve köpeğe saldırırsa? yada bir sokak köpeği saldırırken illa sokak köpeğine tekme falan mı atmam gerekir

özetlicek olursam köpeği dışarı çıkarınca sorun çıkmasından korkuyorum ne önerirsiniz?

2. ethem

ethem Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    köpek beslememeni öneririm . şaka bi yana zor iş ya bi zaman sonra goldeni mamayla mı etlemi beslersin bilmiyorum ama ben benim köpekleri etle besliyordum çok sıkıntı oluor et almaya gidecem üşeniyorum evde dursam hayvanlar aç oluor ayrıca yazın çok pis kokuyorlar en iyisi ugrasmamak

2157 bunu beğendi.
  3. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    vala o konuda bırazda kopegıne baglı bnm kopegım dıger kopeklere karsı en ufak bı saldırganlık gostermedgı ıcın sokak kopeklerı yanlarına gelır bızımkısı eyw der onlarda gıder :) bıde sahıp bıraz domınant olurken dıger kopek saldırmaz en kotu yanına bıber gazı al bısı oldgnda kopegıne yanına cek sokak kopegıne sıkabılırsın ortamdan hemen uzaklasacaktır veye dusuk voltajda elektrık gecıren aletler var onlarda ıs gorur

4. capcupmacit

capcupmacit Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Gerçekten köpek bakmak çok zor bir iş.Onu da bir birey gibi görmek gerekiyor. Mutsuz olduğu zamanlar oluyor, depresyona giriyor. Sizden ilgi bekliyor. Bir arkadaşım geçen sene Labrador almıştı, ilk başlarda çok seviyordu köpeği çok ilgileniyordu ama şimdi sorduğumda hala çok seviyorum köpeğimi ama keşke ilk başta hiç almasaydım diyor.Yani köpek hayatı çok kısıtlıyor.

Sayfayı Paylaş