Konu Hakkında Bilgisi Olanlardan Yardım Bekliyorum...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Shwayzer tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Shwayzer

Shwayzer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Siteyi çoktandır takip ediyorum ve bir türlü üye olup konu açmaya üşendim.Her seferinde aradığım şeyi bulurum diye araştırıyorum fakat kullandığınız kelimeler çok ama çok farklı curl murl ben bunların hiçbirini bilmiyorum. Yardımıza ihtiyac duyduğum konuda şu lütfen okuyun. Öncelikle hareketlerin ismini ingilizce yazın fakat yanına parantez açarak türkçesinide yazınki bir daha duyduğumda aşinalığım olsun. Teşekkürler Gelelim derdimize ;

Ben Vücut geliştirmeye yaklaşık 1.5 ay önce başladım ve hareketlerin tamamını evde yaptım. 4kg Dambılla yapabileceğim her hareketi yaptım. Vücudum ciddi anlamda çok gelişme gösterdi şu anda neredeyse Fit bir vücuda sahibim fakat daha fazlasını istiyorum isteğim birisi dışarıdan baktığı zaman Vücut Geliştirici demesi. Çok ciddi şekilde hırs yaptım bu şey bana özgüvenimi kazanmamda yardımcı yanlış anlamayın özgüvenim çok azdı eskiden yüzüme bakmayanlar ( Çok aşırı cılızdım.) şimdi dönüp arkadan bakıyorlar birde Bana yardımcı olabilirmisiniz takıldığım nokta şu. Evde yapmayı bıraktım ve GYM Merkezine yazıldım ilk antrenmanımı yaptım fakat çok alet var burada bilinçsizim. Benim Karın kaslarım ne yaparsam yapıyim çıkmıyorlar. Yediğime içtiğimede dikkat ederim tavuk yiyorum ekmeği azallttım Yağ sıkıntım yok bol kalorili şeyler yiyorum fakat doğru mu yapıyorum bilmiyorum gerekli olan bilgilerim yazımın sonunda yazıyor. Kızmayın Bana ama HAYVAN gibi olmak istiyorum :D Çünkü ciddi anlamda kötü şeyler yaşadım hayatımda kendimi bulduğum şey bu. Yardımlarınız için teşekkür ederim. ;
    Boy : 1.70
    Kilo : 66kg
    Başka ne yazacağımı bilmiyorum gerekli bilgi olursa tekrardan yazarım. Teşekkürler.

NOT : Protein Tozuna Karşıyım.

Sayfayı Paylaş