Konu Dışı Antrenman Programı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Dawson tarafından 25 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Dawson

Dawson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle herkeze iyi forumlar.

Sorum şu daha doğrusu fikir almak adına.

Biceps ve triceps için 2 haftalık bir antrenman programı düşünüyorum. Her iki bölgede haftada 3 kere çalışılacak. Son gün bütün bölgeler tek hareket ile vücut form kaybetmesin diye çalışılacak. Nasıl bir program yapmalıyım önerilerinizi duymak istiyorum. Haftada 3 kere çalışılacağı için. Her güne farklı hareketlermi koysak güzel olur yoksa aynı hareketleri 3 gün tekrar etsekmi.

2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    biceps için dediği kas gruplarını söylediği şekilde çalıştırman daha verimli olur
    triceps için izle bence

Dawson bunu beğendi.
  3. vveedi41

vveedi41 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    ankara
    2 haftalık program derken 2 hafta çalışıp bırakacakmısın? sadece biceps ve tricepsle daha önce çalışmadıysan ufak bi gelişim kaydedersin.gerisi hamallık olur.zaten ufak kas grubu testosteronun bile artmaz doğru düzgün.uzun vadede kilo alayım desen komik bi görüntü olur.

4. Dawson

Dawson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Zaten çalışıyorum hali hazırda sadece 2 hafta kol çalışmak istiyorum. Onun için sormuştum başka bölgelere fazla yüklenmeden kollara odaklı çalışacağım.

5. vveedi41

vveedi41 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    ankara
    vala ben pek bişey kazandıracağını sanmıyorum.haftada 2 kere programını bozmadan hakkını vererek çalışsan yeterli.amacın nedir?yorulduğun için böyle yapıyosan rutinini de bilmiyorum ama göğüs,ön kol çalışıyosun mesela göğüs için maksimum çalıştığının %70 iyle çalış pump al.sonra ön kolu zorlarsın.mesela son 2-3 set 6-7 tekrar yapabileceğin ağır kilolara girmeye çalış.bi dahaki sefere göğsü zorlarsın,baktın fazla gücün kalmadı ön kol için 10-12 tekrarlık pump antrenmanı yaparsın.ama sadece ön kol,arka kol çalıştırmak sanmıyorum bi işine yarasın.

Dawson bunu beğendi.
  6. Dawson

Dawson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Vücuduma göre ölçüleri düşük kaldı ve sanıyorum kollarım yüzünden ağırlıkları artıramıyorum hareketlerde gücüm kalmıyor . Onun için onların üzerine biraz düşmek istemiştim.

7. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Kol kas grubu kucuk kas grubu hafta da 3 kere calismak gereksiz. Zaten compound hareketlerin cogunda yeterince yipranirlar. Haftada bir kere oldukca yeterli. Cok kafaya taktiysa dinlendiklerine kanaat getirerek haftada ikiye cikar.

vveedi41 bunu beğendi.
  8. Dawson

Dawson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    teşekkürler hocam öneri için.

Sayfayı Paylaş