Kondisyonunuz nasıl?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hakan1980 tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hakan1980

hakan1980 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bilmiyorum daha önce acıldımı bu konu fakat kondisyonunuz nasıl? Ben güreş ve boks idmanlarına katıldım ve kondisyonumun çok düşük oldugunu fark ettim ve bi cok vg calışan kişinde düşük oldugunu düşünüyorum, kuvvet olarak iyiyiz fakat nefes cabuk tükeniyo (şahsım için) onun için haftada 3 gün vg,1 gün ise boks yapmayı düşünüyorum , cünkü beden kuvvetini artıran antrenmanların vucudu daha sıkılaştıracağını düşünüyorum kalıcı kas kütlesini artacağı düşüncesindeyim.Sizin düşünceleriniz nedir bu konuda,ve vg ile beraber başka spor dalı ile ugraşıyomusunuz,ben boks düşünüyorum ama haftada 1 defa gidebiliyorum ve boks antrenmanı cok ağır geçtiği için kas kaybı sağlarmı.

Son düzenleme: 3 Ekim 2010
  2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    kondisyonum cok iyi fitnessla ilgileniyorum kollarım icin vg ye basladım 1.5 yıldır kick box a gittim nefes isi vg gibi cok önemli nefesini ayarlıymaz isen vurdukların işlemez hale geliyor kaslarda kas kaybı olmaz sonucta calıstırıyosun ama dinlendirme yapmaz isen hacimde kuculme olabilir .

Sayfayı Paylaş