Kondisyon ve koşu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Scott Adkins tarafından 2 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Scott Adkins

Scott Adkins Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni hedeflerim doğrultusunda burdaki dış sahada koşu yeri var kendime belirli bir program yaptım hergün koşmayı düşünüyorum

Kondisyon hergün aksatmadan 8km koşarak 5 aylık bir süreçte %100 seviyeye gelirmi.Başlamadan önce sormak istedim sabah inş başlıyorum :)

2. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Biraz da kendine gaz vermek için sorulmuş bir soru gibi geldi bana :) %100 nedir önemli olan bu. Her zaman daha fazlasını istersin. Bence her gün biraz aşırı bir hedef olmuş. Ama yapabiliyorsan helal olsun derim. Eğer 5 ay her gün koşabilirsen 8km yi daha çabuk koşmaya daha az yorulmaya ve ciğer kapasiteni artırmaya başlayacaksın. Yani kondisyonun tabi ki artacak. Amaç 8km ise benim kanımca istediğine ulaşırsın..

3. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    gelirde neye göre hangi spor için.. Ben basketçiyim hergün 4.5 5 km koşu yapıyoruz klüpçe kondisyon baskete göre zirvede hepimizin yorulmadan 40 dk baskı kurabiliyoruz rakip üzerine 8km hergün koşulursa mükemmel olur tabi ama amaç zayıflamak mı yoksa herhangi bir spor için kondisyon yapmak mı zayıflamak içinse aşırı bence gerek yok

4. Scott Adkins

Scott Adkins Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Kafamda belirli bir zaman var futbolda 3.lig seçmelerine başvuracağım bu yüzden kondisyonu ön planda tutuyorum.Evdede hafif ağırlıklarla çok tekrar

Ayrıca yağ yakımı çok önemli bir etkende bu daha öncede konum vardı burda karın kasını çıkarmam lzm artık yeter içerde durduğu :D 1.85 77.5 kiloyum şuan

Sayfayı Paylaş