Kondisyon bisikleti

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cpt.SercaN tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cpt.SercaN

Cpt.SercaN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    S.a herkese ii akşamlar

Öncelikle ben 18 yaşında 108 kg 1.92 boyundayım.Herkes boyuna göre kilon iyi diyor ama öne doğru ve hafif yanlara doğru göbek ve göğüs çıkmıs durumda yanındada gıdık cabası.Gecen gün bizimkiler bana kondisyon bisikleti almıslar.Biraz inceledim üstünde kalp atısı mesafe kalori bilgi
    leri falan yazıyor baya iyi bişey 8 kademe zorlugu var ama ben bunu ne süreyle ne zaman ne kadar mesafe kullanacagım bilmiyorum.Sabah ac karna yapılan spor daha etkili diye duymustum ama ne süreyle ne kadar mesafe bilemicem.Fazlada yormak istemiyorum kendimi çünkü sabah 7.30 da hergün okul başlıo herhangi kaynakta bulamadım beni bilgilendirirmisiniz.

Şimdiden çok teşekkür

2. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Kardio ve zayıflama için sabah sporları iyidir. Kan şekeri düstüğü için vucut soğuk olur ama yağları daha hızlı yakar. 45 dk 3-4 ayarında yağ yakmaya başlarsın.

Erken yatman gerekiyor çünkü bisiklet için erken kalkman gerekecek. Akşamları da en az dumble lar ile evde ağırlık çalışması yaparsan iyi olur.

Sayfayı Paylaş