Kondisyon bisikleti yağ yakımına katkı sağlar mı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve aslada123 tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. aslada123

aslada123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle ben 15 yaşındayım boy 1.75 kilo 79- omuz 116 - kol 34.5 - göğüs 101 - bel 86.

yağ yakma gibi bi sıkıntım var yaklaşık 5.5 aydır body yapıyorum spor salonunda 73 kilo başladım şuan 79 kiloyum fakat sanırım bu kilolar kas kütlesi olarak artmadı göğüsümde ve karnımda yağlanma var

acaba yağları yakmak için nasıl bi yol uygulamalıyım her antremandan sonra 150 mekik çekiyorum ama 5 aydır en ufak bi etkisini görmedim sadece daha fazla yağlanmasını koruyomuş gibiyim gelişme göstermiyor yağları nasıl yakabilirim bisiklet etki eder mi

2. ilkerce

ilkerce Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    haftada en az 3 kere antreman sonrası ortalama 25dk ınterval seklınde cardıyo yap. Senın yerınde olsam suplement olarakta l carnıtın alırım

3. boksörr

boksörr Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Balıkesir
    İlk halini bilmiyorum ama sorun beslenmede forumu araştırıp daha iyi bir beslenme programı yazmalısın.Günlük kaç kalori alıyosun yazmamışsın ona göre cardiyo programı önerirdik.HIT kardiyo öneriyorum en hızlı yağ yakdıran program haftada 1 2 defa bu programı kullan çok çabuk yağ yakarsın beslenmede önemli.

Sayfayı Paylaş