Kondisyon Bisikleti İle Kilo Verme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve herorec tarafından 20 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. herorec

herorec Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İyi forumlar herkese benim birkaç sorum olacak forumda bu işleri iyi bilen abilerimiz arkadaşlarımız var umarım yardımcı olursunuz :D

Evime yeni kondisyon bisikleti aldım.Diyetle birlikte kondisyon bisikletini kullanıp kilo vermeyi düşünüyorum.Yaşım 18 Boy 1.88 Kilo 105-107 civarı sanırım 20 kilo vermem bana yeter.Bu aletle vermem mümkün müdür?

İkinci sorum ;
    Programım nasıl olmalı hergün mü binmeliyim yoksa 1 gün araylamı kullanmam lazım yani pazartesi binip salı ara verip çarşamba yine mi binmem gerek.

Üçüncü sorum;
    1den 8e kadar pedalı ağırlaştırmak için ayarı var kaçla başlamalıyım ve kaç saat binmeliyim.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    1gunden bir çalış araya dınlenme koy örnegın

pazartesı calısıcaksan salo dınlen çarşamba gene calıs persembe dınlenme seklınde
    haftada 3-4 gun calısabılırsın

bısıklette kardıoya gırdıgı ıcın en az 30 dk sure ıle calısırsan yağ yakmaya baslar vucut
    bende 20 kg verdım 10 kg sını evde kosu bandım vardı nunla verdım ve dıyet yaparak kalan 10 kg de salonda calısarak

pedal ayarıda sıze baglıdır zamanla artırıcaksınız zaten

herorec bunu beğendi.
  3. herorec

herorec Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim cevabınız için
    30 dk yaptım bugün 4. viteste 220 kalori harcadım iyimidir sizce

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kalorı hesaplarına takmadan yapın zamanla agırlıgını ve suresınıde artırırsınız

kardıo dan once veya sonrada dambıll ıle calısma eklersenızde ıyı olur forumda evde 2 adet dambıll ıle calısma programları mevcut

5. herorec

herorec Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar bir sorum daha olacak dün arkadaşım kondisyon bisikletinde 2. viteste 25 hızla 1 saat kullanmamı tavsiye etti.400 Kalori yaktım fakat hiç ter dökmedim.Ter dökmeden kalori ve yağ yakmışmıyımdır ?

Sayfayı Paylaş