Kombinim nasıl ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve canreyiz tarafından 25 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalar daha önce 2 ay fitness yapıp okul nedeniyle bıraktım. Aradan 1 ay geçti şimdi 1 senelik yazilicam. Hardline progainer 5000 gr almak istiyorum kilo aldirici olarak boyum 170 kilom 58 civarı. Birde yanına hardline whey 3matrix 2300gr almak istiyorum. Wheyi her sabah 1.5 ölçek(33gr ediyo içinde protein 26 gram var 1.5 ölcekte) almayı düşünüyorum. Antreman öncesi öncesi 2.5oolcek(100gram ediyo yaklaşık 75gram karbonhidrat ve 18 gram civarı protein var.) antreman sonrasinda ise ikisini karıştırıp yani 1.5 ölçek wheyden ve 2.5 ölçek gainerden. ( toplam 133 gram ediyo içinde 75 gr karbonhidrat ve 45 gram civarı protein var. )
    Evet kullanmak istediğim kombinasyon böyle. Sizce nasıl fazla mi gelir azaltmalı mıyım yoksa arttirmali miyim yqrdimlarinizi bekliyorum teşekkürler

2. burak717

burak717 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Gereksiz fazla ben gainera zaten karsıyımda mantıga ters basıyolar şekeri onun yerine temiz beslen zaten 170 58 kilosun yavas ama temız bır gelısme gosterebılırsın kuru hacım kazanabılırsın clean bulk yaparak. Gainer yerine whey+kreatin daha mantıklı

3. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kilo almak için dedim gaineri sizce yanlış mi? Kilo alma problemim var istahim çok kotu.

4. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    58 kilosun ve sırf supplementlerden 90 gr a yakın protein alıyorsun doğal beslenmeye yer vermeyecekmisin ? Sabah 1 ölcek gainer ant sonrası 1 ölçek whey yeter

Sayfayı Paylaş