Kombinelerde Antreman oncesi ve sonrasina yigilmasi sorunu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve B3RkOvi tarafından 1 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar supplement kombineleri hakkinda bi sorum var sizlere..

Simdi ornek bi supplement kombinesi soleyim

Amino asit
    creatin
    tribulus
    AAKG

simdi bu kombinede aminoyu aakg tribulus creatini antreman oncesi almamiz gerekiyor bu kadar urunu sadece antreman oncesi zamanina yigmis oluyoruz 3-4 tane supplementi 1 saat -45 dk icinde hepsini icmis oluyoruz umarim

yani butun kombinedeki urunler antreman oncesine icmis oluyosun hem creatini hem amino hem bilmemneyi :)

zamanimda yok 17.00 da eve geliyorum 18.15 gibi antreman basliyor ..

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    aakg olarak ne kullanıyorsun bilmiyorum ama bazıları öğünlerden önce mide boşken alınıyorken bazıları sabah boş mideye ve idmandan önce alınabiliyor, aminoyu idman sonrasına koyabilirsin kanımca daha da iyi olur (yıkımı önllemek amaçlı), tribulusu ise tabletler 500 mglık ise yemeklerle beraber 3 seferde alabilirsin

3. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Re: Kombinelerde Antreman oncesi ve sonrasina yigilmasi soru

Amino: (likit formda ise antremana baslamadan 10 dk once - eger tablet formundaysa antremandan en az 30 dk once alınmalı.) diger bir porsiyonda antreman sonrası hemen alınmalı.

Creatine: Antremana 30 dk kala karhonhidratla birlikte alınmalı - antremandan sonraki ogunle bir porsiyon daha alınmalı.

Tribulus: 625mg'lık kapsul formundaysa sabahleyin kahvaltıdan hemen sonra 1 kapsul - son ogunle birlikte 1 kapsul. (ZMA veya Magnezyum-Çinko içeren bir ürünle birlikte alınması tavsiye edilir.)

AAKG: Sabahleyin aç karnına 1 porsiyon - akşam yatarken aç karnına 1 porsiyon.

**böyle alırsan bir sorun olmaz.. üst üstte alımdan birsey olmuyor merak etme ben neleri kombine ettim aynı anda
    ;)

Sayfayı Paylaş