kombine...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve wanderlei99 tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar şu an 1 haftadır uygulamakta oldugum kombinem: muscletech nitro tech protein tozu ,animal pak, bsn nitrix, vpx no shotgun , vpx no sythsize, muscletech leukic ve gece yatmadan mhp glutamine bunları 1 ay boyunca kullananıp hiç ara vermeden gaspari plasma jet , haladrol . superpump, size on, animal pak kombinesine geçmek istiyiyorum tecrubeli arkadaslarım hiç ara vermeden geçtigimizde etkisi düşermi gerekli verimi alabilirmyim??öncelikle benim düşüncem 1 aylık kombinemi tamamlayıp digerine ara vermeden gecip 2 ay sonunda ara verip gercek verimi almak no ürünlerinide degiştirmemdeki amaç daha iyi verim almak ürünlere baktıgımızda en avantajlısı içerik olarak no shotgun tabii cok uzattım galiba önerilerinizi bilgilerinizi bekliyorum teşekkürler herkese

2. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    Bunların hepsine birden karaciğerin nasıl dayanıyor hayret ediyorum ben 3 çeşit supplement kullansam(mesela aminoasit, creatin, bcaa) her yerimde çiçek açıyor. Kaldı ki gündede en az 3,5-4 litre su tüketiyorum.

3. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    şimdiye kadar hiçbir porblem yasamadım daha onceki kombinemdede..beslenme düzenim çok iyi bunların yanında birde sporcu geçmişim dövüş sporları olsun futbol olsun hepsiyle ilgilendim..son olarak vucut geliştirme..

4. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kaç senedir body yaptığını antrenmanlarını ne kadar verimde gerçekleştirdiğini bilemiyorum ( ki büyük ihtimal çok aır çalışıyorum süperim manyağım tarzı bir yorum yapacaksın neyse)
    sp250 herhangi bir whey (tercihen eğer elindeki nitro-tech pro serisi ise devam) animal pak yeter de artar. Kaldı ki beslenme düzenim çok iyi demişsin 50 tane no almaya gerek yok

5. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    oncelikle spor geçmişim bayagı bir zamandır var bodyi daha onceleri futbol vs gibi şeyler yaptıgım için haftada 2 kere gidiyordum son 1 senedir duzenli gidiyorum oncelikle boyle kombinasyonlar yapmadan beslenme düzenimi tamamen degiştirdim ilk suplementimi 3.ayımda protein tozu alarak aldım.50 tane no demişsin no ürünü shotgun bitince ben ara vermeden superpump ürünlerine geçmeyi planlıyorum dedim..ve üst üste öyle kombine yapmadıgım için bilgim yok 1 ay elimdekileri bitirip digerlerine ara vermeden baslarsam verim düşürmi?benim kafamda planladıgım dahada iyi olacagı yinede daha bilgili arkadasların fikirlerinden yararlanmak isterim ögrenmenin sonu hiçbirzaman yok..

6. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    sp250
    whey
    animal pak

ben sana tecrübelerimden yararlanarak önerimi yaptım ne kadar çok supplement o kadar gelişim diye birşey yok

eğer istenilirse buna bir de kreatin eklenebilir onda da tercihlerim

size-on veya
    cell-tech pro

olurdu

Verim düşmes olayını tam anlayamadım ama supplement etkileri insandan insana değişir senin çok verim aldığın supplementten ben placebo etkisi alabilir böyle durumlar olabilir. Ama ben olacağını düşünmüyorum

7. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Benim bildigim kadarı ile, vucudun dinlenmeye de ihtiyacı var. O nedenle belirli bir sure suppl. alımına ara vermek gerekiyor. Ben de bir ara deli gibi suppl. olayına daldım. Su ara yaptıgım tek sey, beslenmeye dikkat etmek ve antrenman sonrası amino alımı. Durumdan sikayetci de degilim.

8. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş birinci kombinende nitrix ve shotgun ne?? gerçekten şaşkın kaldım no ürünleri dikkatli kullanılmalıdır ki vucutta bağışıklaığa sebep olur yani 2 tane senin tolerasyonunu bayağı arttıracaktır bunu düşürmenin tek yolu ise no almamak bir süre . kaldı ki 2 ağır kombineyi ard arda yapmak GERÇEKTEN ne bodye nede bilime sığar önce SAĞLIĞIN kardeş yani biraz dinlen arada toleransın düşsün vucut kendini toparlasın. vucudunu bukadar hırpalaman hiç iyi değil. ama yinede vucut senin sağlık senin spor senin benimki nacizhane bir tıpçı tavsiyesiydi

en iyi verimi alman dileğile

SAĞLICAKLA...

9. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle yorumlarınıza teşekkürler..tabiiki ne kadar cok suplement okadar cok gelişim deil ama bildigimiz gibi böyle kombineler cok daha iyi sonuclar veriyor beslenmeyle birlikte tabii..tek kafama takılan no ürünü bitince 1 ay aradan sonramı kullanmalıyım yada diger no ürünleriyle devamı edip kutuların sonunda 2 ay ara vermek..bsn nitrix yemeklerden once 45dk once alınıyor l argine bol..shotgun ise no ürünü no xplode superpump gibi aynı zamanda içinde 20gr da protein bulunuyor yag yakıcı vs ...

10. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    2 hafta civarı koy iki kombine arasına leukic yerine sana animal nitro yu öneririm
    shotgun ilk başlarda iyi etki gösteriyor sonradan yavaşca etkisi düşüyor üstünde 1 ölçek yeterli yazmasına rağmen

11. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    tavisyene uyup 2 hafta bekleticem bitince..şimdilik shotgun iyi gidiyor 1 hafta 3 gundur kullanıyorum 1 olçek olarak inanılmaz terletiyor enerji artışı iyi agırlıklarda herhangi bir artış olmadı ama hissediyroum antreman boyunca beni düşürmüyor her an hazırım :)...bitince vucut alışır diye baska no ürünü olan superpumpa geçip öyle devam edicem..

12. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    Bende normalde 6 haftalık rutinimde Creatin, Aminoasit, Whey, Bcaa gibi supplementleri kullandığım zaman 1 hafta dinlenme, 1 haftada supplement kullanmadan antrenman yapıyorum yani toplamda 2 hafta hiç supplement kullanmıyorum. Fakat N.O. tarzı ürünler kullandığım zamanlarda ki kullanan çoğu kişi bilir; ilk haftalar verimi süperdir 4. veya 5. haftalarda artık doğru düzgün etki alamazsınız. genelde 4. veya 5. haftadan sonra 1 ay ara veririm. Bir kaç N.O. ürününün kullanım talimatında da bu tarz ara süreleri görmüştüm. Mesela BSN N.O. Xplode'da yazması lazım 5 haftalık kullanımdan sonra 4 hafta ara verin diye N.O. ürünlerin dikkatli kullanılması ve bıraktıktan sonra yeniden başlamadan önce 1 ay gibi aralar verilmesi taraftarıyım.

13. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    etkisinin azalacagını bildigim için baska no ürünüyle devam edicem...benim düşüncem bir no ürününü bitirip ara vermeden diger noya geçip bitirmek ve 2 ay ara vermekti ama dediginiz gibi belli bir ara verip tekrar baslamak daha iyi etki edebilir shotgunun arkasında herhangi bir ara yazmıyor..

Sayfayı Paylaş