Kombinasyonum hakkında önerilerinizi bekliyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve -RevoLt- tarafından 1 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    Öncelikle herkese merhaba,
    9 aydır bu sporla ilgileniyorum 1.75boyum var ve 80kgyim ve bulk dönemindeyim.yaptığım kombinasyon hakkında sizlerden de öneri bekliyorum
    Elimde şuan jack3d ve gaspari bcaa 6000 mevcut bunların yanına;
    MusclePharm - Combat Powder
    MusclePharm - Glutamine
    MusclePharm - Creatine
    MusclePharm - BulletProof almak istiyorum.2-3 ay öncesine kadar aklımda hep bu kombinasyon vardı fakat yeni versiyon ürünlerin gelmesini bekledim hep ve yeni ambalajlı yeni versiyon ürünleri geldi.birtek bulletproofun yeni versiyonu hala türkiye stoklarında yok ama o da yakın zamanda gelecektir.(bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim tam olarak bulletproofun yeni versiyonunun ne zaman geleceğini hala bilmiyorum)

bu ürünleri kombine etmek istiyorum.
    kullanım şeklim ise şöyle olacak;

Sabah:
    1 ölçek Combat Powder + 5gr Glutamin açkarnına 300ml su ile

Antrenmandan 2.5-3 saat önce 5gr Glutamin + 5gr kreatin 300ml su ile

Antrenmandan 20dk önce 2 ölçek jack3d 300ml soğuk su ile veya powerade vey üzümsuyu ile

Antrenman bitimine 15dk kala 3 tablet bcaa

Antrenmandan hemen sonra 1 ölçek Combat Powder + 5gr Glutamin + 3 tablet bcaa 300 ml su ile

Yatmadan önce 5gr Glutamin 300ml su ile.

kullanm şeklim ve kombinasyonum budur.sizlerin yorumlarını bekliyorum ve şimdiden teşekkürler...

hogan bunu beğendi.
  2. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Beslenmenı bılmedıgım ıcın yorumlarımda eksıklık olabılır ..

BCAA dozajın bıraz dusuk gozuktu bana tablet sayısını artırabılırsın veya baska bır urune de yonebılırsın..(ıdman oncesı ıdman sonrası kullanabılırsın ama tasaruflu olacaksan 10grama yakın sekılde ıdman sonrası bcaa almanı tavsıye ederım)

Creatın ıdmandan sonra kullanabılırsın..

idman sonrasında karbo supplementı kullanmıyorsun en azından ıdman sonrası bır muz yıyebılırsın (bulk donemınde oldugun ıcın soyluyorum)

İdmandan 2.5 saat once glutamının pek geregı yok bence onun yerıne ıdmandan 1 saat once combat glutamın ıcebılırsın..

Extra olarak multıvıtamın veya C,B,E vitaminlerini eklıyebılırsın..

BulletProof urunun ıcergınde bulunan maddelerın dozajı yazmıyor bu benım aklımda soru ısaretı bırakıyor.. İçinde ne kadar gamma ne kadar bcaa ne kadar glutamın var vb.. ne kadar oldukları bellı degıl sadece yarım olcegınde 8 gram karısım oldugunu goruyoruz .. mıktarları bence cok onemlı ve yazılmaması bende soru ısaretlerı ve olumsuz dusunce yaratıyor.. Ben kullanmayı pek dusunmem bu urunu ..

Kolay gelsın ..

ismailmk bunu beğendi.
  3. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    özür dillerim konuyla alakalı deil ama profil resmindeki senmisin daha önce steroid kullandınmı ?

4. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    bcaa olarak başka alabileceğim bi supplement yok bununla idare etmem gerekecek :/ beslenmeme dikkat ediyorum.antrenmandan sonra muz veya bi tane çikolata yemeye dikkat ediyorum.
    bu mp'nin kreatini yükleme gerektirmediği için gün içerisinde istediğim zaman alabilirim.
    antrenmandan 2 saat önce kesinlikle ağzıma lokma dahi koymam çünkü jack3d etkisini yitiriyor aç karna almam gerekiyor o yüzden glutamini antrenmandan 2 saat önce almayı planlıyorum.

bulletproof u kullanan çoğu kişi pek memnun ve ben de en azından bi denemek istiyorum sonrasında animal pm de denemekde ısrarlıyım.

lütfen off topic yapma!soracağını ö.m yoluyla da sorabilirsin konuyu saptırmalütfen!

5. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Mp creatine yerine assault u tercih ederdim .
    Ýçinde bcaa da var ve diğerleri ant. sýrasýnda enerji verir .

6. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    mp assault nitrik oksittir.mp creatine ise bildiğimiz kreatindir.
    ikisi farklı ürün karşılaştırman biraz abes :)

hiçbir kreatin nitrik oksit kadar pump etkisi ve enerji vermez.

7. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Hehehe biliyoruz .
    Ýçeriðini incele istersen creatine çeþitlerinide bulunduruyor .
    Bu arada tercihin iyi . Creatine mix ler normal monodan daha iyidir .

Son düzenleme: 2 Ağustos 2012
  8. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    bir kaç kişi kreatine nitratın kanser yaptığını yazmıştı biryerlerde.bu yanlış bir düşüncedir.

Sayfayı Paylaş