Kombinasyona yorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hugo4545 tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hugo4545

hugo4545 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Iyi gunler yurtdisindan gelirken kendime bir kac urun aldim . Elimde 4 tane protein tozu var ( syntha 6 , amix cfm, dynamize elite ve optimum var ) , 1 tane amino asit var ( mvp mega 2300 amino var) , 2 ser kutuda gaspari glutamine ve bcaa var . Kullanimi konusunda kararsizim nasil kullanmaliyim ? Suan ki kullanis seklim: spor oncesi ve sonrasi : protein tozu , amino asit, bcaa .spor sonrasi ve yatmadan once ise glutamine. Off gunlerimde protein tozu iciyorum sabah .bu kombinasyonda amino asit bana gereksiz gibi geldi ama toplu alim yapinca elime ucuza gelince aldim . Sizce amino asit bitince aliyim mi ? Nasil yorumlarsiniz ? Ve spor gecmisim olarak onceden hep futbol oynadim mayistan beri aksatmadan agirlik calisiyorum( en az haftada 3 genelde 5 antreman yapiyorum) ve futbol donemindede futbol oynuyorum . Boyum 1.84 kilom 75

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Selam;
    Antreman öncesi protein tozu içme ,
    Mvp Mega Amino tablet formunda vasat bir ürün (değerleri düşük)
    Antreman öncesi 1 servis amino asit antreman sonrası bcaa+glutamine+protein tozu
    Off günlerde sabah protein tozu ,yemeklerle birlikte tek tablet mvp amino .

3. hugo4545

hugo4545 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cok tesekkur ederim . Peki amino acid bittikten sonra amino asit almama gerek varmi?

Sayfayı Paylaş