Kombinasyona yardim lutfen

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve umutdokuz tarafından 8 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. umutdokuz

umutdokuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze merhabalar..dun weider premium whey protein tozu,cell-tech,hardline amino 3000,hardline kgt ,hardline vitamin mineral aldim..sizce bu konbinasyon nasil bcaa ve zma eklemeyi dusunuyorum tavsiyeleriniz ne yonde olur .24 yasindayim 1.85 boy 82 kiloyum .cok az bi karin bolgesinde kaslar belli olmasina ramen yag var..tavsiyeleriniz cok onemli bnm icin herkeze tesekkurler simdiden..hyper_

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Whey'in ve Amino'nun içindeki BCAA sana yetecektir. ZMA olarak da; eczaneden, Apikobal, Zinco ve Magnesium Diasporal alabilirsin.

Predatel ve sultanmehmed bunu beğendi.
  3. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Katiliyorum ve ayrica optimumun zma si var ona da bir bak derim. Bcaa ya verecegin para ile de (kimse onem vermiyor nedense tek kullanan benim galiba :) ) balik yagi alabilirsin.Barleans diye bir marka var epa ve dha orani yuksek eczaneden temin edebilirsin.

1 tablet 1000mg epa:370mg dha:230mg

4. umutdokuz

umutdokuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cok tesekkur ederim yorumlariniz icin..peki bunlara ek kullanmam gereken bise varmi sizce zma nin disinda..bide anlamadigim sey cell- tech yukleme yapmam gerekiyo zaten yuklemeyle bi kutuya yakini bitiyor.sizce bir kutu daha alinip devam edilmelimi onun yerine baska bisey kullanilabilirmi..cunku cok pahali bildiniz gibi...saygilar..

5. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Kreatin yuklemesinde onerilen max sure zaten 8 hafta.1kg lik kutu sana 8 hafta yeter zaten nasil bitirdin kutuyu anlayamadim

6. umutdokuz

umutdokuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanirim bi yanlis anlama var cell-tech normal kreatin gibi kullanilmiyor.2 kg lik kutuda bir olcegi 100 gr zaten..yukleme doneminde ilk 1 hafta gunde 2 olcek kullanilio .daha sonra gunde 1 olcege dusuyor.yani 2 kg lik kutu 13 gun gidior yuklemeyle...bu yuzden cok masrafli almis bulundum bir kere sizce bir kutu daha alip devam etmelimiyim yoksa baska bir alternatifi olabilirmi...saygilar

7. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Kusura bakma ;).O zaman 4 haftayi tamamla o zaman. Bi daha yukleme yapacaginda baska secersin :)

8. umutdokuz

umutdokuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ole yapcaz artik ustunde yazdigi gibi kullancam 1 hafta yukleme sonrasinda her gun tek olcek kullanacam.13 gun suruyor bu sekilde belki bir kutu daha alirim sonuclari burda paylasirim...bi konuda hic bir yerde zma bulamiyorum bilen varmi arkadaslar..

9. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Yaş itibariyle ZMA kullanın gerekli olmadığını düşünüyorum.

10. umutdokuz

umutdokuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ---------- Post added at 16:58 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

[/COLOR]

Cok kararsizdim zaten.peki balik yagi onerirmisiniz...yada bu suplemet kombinasyonuma ek herhangibi bir sey..saygilar

Sayfayı Paylaş