kombinasyon

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve BerkayEr244 tarafından 19 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BerkayEr244

BerkayEr244 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Inegeul, Bursa, Turkey
    IMG-20150219-WA0001.jpg arkadaşlar hangi kombinasyonu almamı tercih edersiniz kilo ve hacim için istiyorum IMG-20150219-WA0002.jpg
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Şubat 2015 ---
    Düzeltme
    HardlinePROGAİNER + Hardlinewhey3matrix

Multipower staybol protein + olimp gain bolic

sizce hangisi

Son düzenleme: 19 Şubat 2015
  2. ozcansalehh

ozcansalehh Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Progainer olani oneririm hizli kilo alimins yonelik bircok yorumu var fakat sekerden ötürü birazda elestiriliyor ama ben hardline kombinasyonunu tercih etmeni oneririm hem maddi açıdan da rahat.

BerkayEr244 bunu beğendi.
  3. BerkayEr244

BerkayEr244 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Inegeul, Bursa, Turkey
    aslından benimde düşüncem oraya kaçıyor sağol teşekkür ederim bakalım ne diyecekler

4. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Bence Hardline. Ben şu anda Çikolatalı olanı kullanıyorum hatta bitmek üzere 2. kutuyu sipariş vericem. Oldukça memnunum. Fiyat olarak oldukça iyi (Türk malı olmasının da etkisi vardır) Ve enerji veriyor da olması gerçekten güzel. İşe yarıyor mu diye soracak olursan psikolojik veya gerçekten işe yarıyor bilemem ama gerçekten kendimi enerjik hissediyorum salonda :D

BerkayEr244 bunu beğendi.
  5. BerkayEr244

BerkayEr244 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Inegeul, Bursa, Turkey
    dostum peki kilo alma açısından nasıl etkisi oldumu benim metobolizmam çok hızlı çalışıyor ondan takviye için alıyorum peki etkisi oldumu kilo olarak

6. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Valla şöyle söyleyeyim. Ürünü kullanmaya başlamadan önce 76 kiloydum çevremdeki insanlar kilo vermem gerektiğini söylüyordu. Ürünü kullandım işte dediğim gibi 1. kutu bitmek üzere kutunun sonlarına doğru 78 kiloydum ve herkes çok iyi kilo vermişsin diyordu :D Yani oldukça sıkılaştım kas olarak da güzel kilo aldım. Metabolizmam hızlı değildir o yüzden %100 aradığın cevabı veremem ama gerçekten spora göre beslenip tozu da kullanırsan çok iyi kas olarak kilo alırsın bence

7. BerkayEr244

BerkayEr244 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Inegeul, Bursa, Turkey
    1
    dostum çok zayıfım ben metabolizmam çok hızlı 56 kiloyum 180 boy baya zayıfım ama göstermiyorum ayrı konu buna ramen işe yarar umarım

8. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Umarım işe yarar. Benim bi arkadaşım Kilo almak için Syntha 6 kullanıyor. Senin seçeneklerin dışında bi marka ama bi bak istersen yardımı dokunabilir.

9. BerkayEr244

BerkayEr244 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Inegeul, Bursa, Turkey
    evet baktım ama bu gainerları çözemedim nasıl kullanılır tam çözemedim

10. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Onlar hakkında çok bilgi sahibi değilim seni yanlış yönlendirmek istemem :) Burası oldukça bilgili adamlarla dolu :D

11. BerkayEr244

BerkayEr244 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Inegeul, Bursa, Turkey
    sağol kardeşim çok teşekkürler ederim çok Makbule geçti Allah razı olsun ama yardımcı olmak isteyenler buraya veya bana yaza bilirler duamı alırsınız

12. onrtsci

onrtsci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Dostum merhaba.

Bende spora ilk baslangıcta Hardline pro Gainner 5000 aldım Çıkolata olandan. Biliyorsun ki GAİNNER kilo almak için. Acıkcası benım kılo alma gibi bi ihtiyacım yoktu tamamen yanlıs tercihten dolayı almışım. İşin kısası ;
    3 ay önce Spora başladığımda Kilo 73 iken Şuan aradan 3 ay gecmesıne ragmen Kilom 70 Toplamda 3 kilo vermişim.

Aldığın Gainner senın yaptıgın antremana bağlı. Sıkı bir antreman programın varsa ve düzenli beslenme düzenin yok ise ; Kilo alamazsın. Bu toz sadece Supplement yanı destekleyicidir bunu unutmayın.

Dikkatini Çekiceğim bir diğer Konu ;

- 3Matrix deki 1 porsiyondaki ölçek Miktarı 2 Ölçektir. ( Yanı spordan yarım saat önce 2 ölçek spordan hemen sonra 2 ölçek )
    -Gainner 5000 deki 1 porsiyon ölçek miktarıda 5 ölçektir. ( Spordan önce 5 spordan sonra 5 Ölçek )

Bunun farkına vardıgımda ise 5 ölçek denemek istedim bu arada Hardline ın ölçekleri 60gram lıktır. ( 60x5=300 grm ) İşin gerçegi Shaker a 5 ölçek + su koydum koydugum gibi geri döktüm. İçilecek değil yenilecek bir kıvama geliyor :)
    genelde hep 2+2 300ml süt ile kullandım 3 aydır . Tadı süt ile daha iyi oluyor.

Bunlar sadece kendi görüşüm kullandıgım için bilgi verme gereğinde bulundum Bize kımse destek olmamıstı yanış tercih yaptık ;)

13. YUSİ

YUSİ Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    28

Sayfayı Paylaş