kombinasyon karmaşası

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hitaf tarafından 5 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hitaf

hitaf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaklaşık 3 aydır aktif olarak salona gidiyorum (yaklaşık 1.5 yıl ara vermiştim spora.) ilk ayımda ağırlık ve kardiyo çalıştım , kilo verme ve toparlanma yaşadım 2. ay protein tozuna başladım
    Şuan elimde ,
    MuscleTech Nitro-Tech Hardcore Pro
    gaspari glutamine
    gaspari creatine
    superpump max var;

kombinasyon konusunda sıkıntı yaşıyorum.protein tozunu sadece spordan sonra 2 ölçek alıyorum digerlerine bu hafta başlıyacagım ama nasıl yapmak daha mantıklı çözemedim.super pump spordan 45 dk önce alıp;
    glutamine ve creatine ise spordan hemen sonra 1 çay kaşıgı şeklinde alıp 10 dk sonra da protein tozu mu almak lazım.(creatinde yükleme yapmak istemiyorum)
    geniş zamanda vücuda böbreklere çok yüklenmeden yavaş yavaş hacimlenmek hedefim.Ayrı ayrı supplement başlıklarında ürünlere baktım fakat orada bile farklı kullanımlar sunuluyor kaldı ki şimdi kombinasyon yapmam gerekiyor işin içinden çıkamadım değerli fikirlerinizi rica ediyorum

Saygılarımla

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    3. ayda bu kadar ürün kullanmanın pek bir getirisi olmaz. Parana yazık olur ürünleri şimdilik dolabına kaldır 2-3 ay sonra isteğe göre protein tozu kullanmaya başlıyabilirsin.

Azi bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Sanirim Hitaf in spor gecmisi var. Dogru mu anliyorum?

4. hitaf

hitaf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet daha önceden vardı ama bir süre kadar ara verdim tekrar 3 ay oldu başladım ilk 1 ay dedigim gibi kardiyo ağırlıklı bir program yanında ağırlık çalışması yaptım daha sonra agırlık çalışmasına başladım.Ama eskiden çok fazla supplement kullanmıyordum.

Sayfayı Paylaş