=>kombinasyon denemem

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve angel_f!re tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle merhaba.Sporda 6. ayım.
    Amerikadan bi arkadaş gelirken bolca supplement getirecek bende kombinasyon yapayım bayram sonu diyorum.Mucizeler yaratma gibi bi beklentim yok ama yapacağım kombinasyonun beni bi adım öne götürmesini amaçlıyorum.Kafamda 2 kombinasyon oluşturdum supplement sıkıntım yok o yüzden ekleme çıkartma konusunda tavsiye istiyorum.

1. komb=> whey+animal pump+nitro+pak+stak
    2. komb=> whey(nitrotech olabilir)+anabolic halo+no xplode(jack3d da olablr)

Başka supplementler de ekleyebilirsiniz sıkıntı olmaz.

Ölçüler:
    Omuz 120
    göğüs 97
    kol 38
    boy 174
    kilo 75

2. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Hep söylerim 6 ay için yukarıda verdiğin tarz ürünler bence çok ağır. Bu ürünleri henüz 6. ayda alırsan 1 .yılda steroid dersin :)

Benim görüşüm sağlıklı bir kullanım için insanın vücudunu antremanlarını beslenmesini vs tanımalı.

Salondaki performansını sadece iyi beslenip dinlenerek ve doğru antreman yaprak doğal yöntemlerle artırman için bir 6 ayın daha var en azından. Bu süre zarfında illa suplement kullanıcam diyosan Whey+ Creatine yeterli olacaktır. Vücudunun doğal olarak kat edeceği yol varken bu yolu supplementlerle kısalttığında vücudunun gerçkten supplemente ihtiyaç duyacağı dönemde ne yapacaksın?

Stak, Pump ve NO ürünleri artık vücut büyük bir platayo gelip tıkndığında, performansın doğal yollarla artmayacağı durumlarda kullanılmalı diye düşünüyorum.

Kısacası bu ürünler için bence çok erken.

Yok ben illa kullanıcam diyorsan veya daha ileride kullanmak için soruorsan da tercihim kesinlikle Animal ürünlerinden yana olurdu.

3. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    kre-alkalyn çok faydalı olurdu yapım içinde glutamin bu ikisi çoğu sporcu için vazgeçilmez tavsiye ederim

4. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    yok kür düşünmem hiçbir zaman.Ama supplementin gözüne vurulabilir diye düşünmüşmdür hep :) Ama şunu derseniz.Bu aşamada bunları kullanırsan daha sonrasında vücut daha fazlasını ister çok büyüyemezsin.O zmn erteleyebilirim tabi 1 yıl civarlarına.

Sayfayı Paylaş