Kombinasyon Önerisi(Elimde Olanları)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve NewbiePushUpper tarafından 5 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. NewbiePushUpper

NewbiePushUpper Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar , elimdeki supplementleri araştırdığım kadarıyla istikrarlı bir şekilde kullanmaya çalışıyorum , merak ettiğim bu supplementleri daha verimli bir şekilde kullanmamız mümkün mü , şu an memnunum ancak daha verimlisi neden olmasın :)
    Öncelikle elimde :
    1-)Weider CFM Whey Protein(908gr)
    2-)Universal Nutrition Animal Cuts (44packs)
    3-)Universal Nutrition Animal Nitro (44packs)
    4-)Powerlife Nutrition CLAgels
    5-)Powerlife Nutrition L-Carnitine

Animal cuts'ı sabah kalkar kalkmaz kahvaltıdan yarım saat önce 1 paket alıyorum , ardından kahvaltımla birlikte bir adet CLA alıyorum.Antrenmana 1 buçuk saat kadar kala öğlen yemeği ile birlikte bir kapsül CLA daha alıyorum.Antrenmandan yarım saat önce 1 paket animal cuts , 1 paket nitro , 1 ölçek l-carnitin(sıvı) alıyorum ve antrenmana giriyorum.Antrenmanın hemen ardından daha duş almadan 1 paket animal nitro daha alıyorum ve son olarak antrenmanın üstünden yarım saat geçince protein shake ile 1 kapsül CLA daha alıyorum.
    (Not:CLA günde 3 kez alınmalı yazıyor içeriğinde , animal nitro ile protein shakei arasına 30-45 dakika girmeli , önce nitro kullanılmalı deniyor.L-carnitine'yi ise biraz fazla yağlı olduğum için alıyorum :) )

Bu arada yaklaşık 6.ayım , yaşım 18 , kilom 84 , boyum 1.78 (bodur türk erkeği :) :)

Son düzenleme: 5 Temmuz 2012

Sayfayı Paylaş