Kombinasyon Önerinizi Bekliyorum ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 12hunkar12 tarafından 13 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 12hunkar12

12hunkar12 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaslar gecen yıl bır yıl boyunca spor yaptım fakat ramazan ayında bıraktıktan sonra 1 aydır tekrar basladım . Daha once whey %100 gold standart protein tozunu creatin powder ile birlikte kullandım. Fakat performans artısı ile elde ettiğim hacim dısında protein tozunun pek katkısını göremedim . Creatin powder elimde mevcut whey protein tozum bitti. Simdi en etkili yoldan Kas büyümesi hacim istiyorum değişik şeyler okudum karar veremedim. İlk olarak ne almalıyım creatini ne ile kullanmalıyım. Direk isim istiyorum. Amino asit ile mi kullanayım ne önerirsiniz ?

2. -Doktor3-

-Doktor3- Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    whey protein tozu alacaksan nitrotech öneririm ben.
    antrenman öncesi ve sonrası için.

3. 12hunkar12

12hunkar12 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Daha önce Whey gold standart % 100 . Su 2 ödül aldı tarzında dediklerini kullandım 2 ay kadar . Fakat bi etkisini görmedim pek. Direk hacim agırlıklı ne yapabilirim önerisi olan yok mu ?

4. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş optimum proteini çok kalitelidir güvenerek alabilirsin kombinasyon yapmak istiyosan whey,kreatin,bcaa ,glutamine en iyi sonuç alacağın kombinasyon temel supplementlerdir bu 4 ü

5. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    idmanlarınızın hakkını verip beslenmeyi de düzene oturtursanız her whey proteinin etkisini görürsünüz. 1 yıllık çalışmayı nasıl geçirdiniz bilemiyorum ama muscletech önermiyorum. Nedeni ise fiyat - doz oranının yüksek olması. Ama fiyat sorun değil derseniz bence 3. aydan sonra alınabilir. Bu sayede vücudunuz toparlanmış olur.

Diğer türlü orta seviye bir protein tozu size yetecektir. (optimum, universal, myofusion...) ort fiyat :160tl
    Şayet beslenmeniz iyi olmadığı sürece muscletech'den bile verim alacağınızı sanmıyorum.

-----------
    Yaş-Kg durumunuzu bilemiyorum ama ek olarak gainerda düşünebilirsiniz.

Son düzenleme: 15 Aralık 2011
  6. 12hunkar12

12hunkar12 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    18 yaş 1.76 boy 71 kilo. vücut sportif . Amino mu kullanayım protein tozumu. Yada performans arttırıcı falan mı alayım antrenman oncesı beslenmeme dıkkat ederekde onunla daha saglıklı antrenman mı yapmalıyım

7. -Doktor3-

-Doktor3- Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    öncesinde kaç ay bb yaptın?

8. 12hunkar12

12hunkar12 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Ramazana kadar 1 yıl yaptım ve pek bırseyde kaybetmedım sadece performansım cok dustu. Bılgısız degılım amator de degılım. Antrenmanlarım saglam ve kendıme ozgu. Bılmek ıstedıgım hacım yapmak ıcın suan ne kullanmalıyım. Performans ıcın no xplode mi kullanayım yoksa hacım ıcın amıno mu glutamin mi karar veremedim. Hacim yapmak için ne yapmalıyım. Aminonun tam görevi nedir

Sayfayı Paylaş