kombin nasıl

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve erencrcr tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. erencrcr

erencrcr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Spora yeniden basliyorum alt yapim Var ama cok kotu bi hale geldim 174 boy ve 57kg dayim.isin esasi kombin sizce biraz daha hizli hacim yapmami saglar mi

Hardline pro gainer
    Ultimate creatine monohdrat
    Hardline arg 1250 arg argine kapsul
    Weider tri compleks tribulus kapsul
    Optimum opti men tablet
    Bide eczaden istah acici bi hap var onu alicam sizce nasil yorumlarinizi bekliyorum

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Gainerdaki karbonhidrata onca para vereceğine karbonhidratı pilavdan,makarnadan,mercimekten,bulgurdan al.Onun yerine whey al kardeşim ON marka dünyada bayadır birinci seçilen her yerde olan bi ürünü var whey protein.İçinde arjinin de var ki arjinin tamamen gereksiz birşeydir deniyor.Bilimsel çalışmalar var.VG sporu için konuşuyorum.Sitede de mevcut misal makaleler bölümündeydi heralde.Ek olarak tribulusun doğal testo arttırdığı efsanesi de tamamen para tuzağı.Yine mevcut incelemeler var internette bakarsan.uLTİMATE kreatin yerine şuan benim kullandığım multipower marka al derim kardeşim ham madde kalitesi açıosından.Pudra şekeri kıvamında yani bildiğin pure.Ek olarak optimum opti men iyidir ama fiyatı uygun hardline multivitamine bi bak.Karşılaştır içerikleri supplementler.com sponsor siteden.Ve Unutma takviye sadece takviyedir.Beslenmedir bu işin gerçeği.Hangi MR.OLİMPİA supplementle kas yapmıştır beslenmeksizin?Adamlar sabah bile et yiyiyor.Yani beslenme senin için çok öncelikli olmalı.Günde 5 öğün yebişeyler.Yulaf ezmesi muz fıstık fındık badem al sana bir öğün ögleye dogru.Benden bu kadar kardeşim.Başarılar ve asla pes etme.

alpaslanözden bunu beğendi.
  3. erencrcr

erencrcr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun icin tesekkurler fikir almak icin sordum sadece

Tolgahantt bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş