kolun iri ama parçalı olmama sorunu için yardım lütfen

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve action1907 tarafından 1 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    furko sana attığım mesajlar geliyormu çıkan kutsuu boş duruyor acaba bende mi sorun var ?

2. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum seni bir tek ben anlarım haklısın (Bkz:Orhan Gencebay-Sen de Haklısın)
    Ben de bu spora başlamadan evvel evde konserve kutularının içini betonla doldurup aralarına sopa takıp toplam 1 kiloluk dumbell ler ile 378 tekrar yaparak mükemmel 46 cm yağsız define kollara ve evde yaptığım kanepe kaldırma ile mükemmel omuzlara sahip oldum hem de sadece 4.5 günde.
    Böylece salona gimeye gerek kalmadı,doğru yoldasın ama bence 2.5 kilo değil de 0.5 kilo ile 2-5 tekrar arası 5 set yap güç antrenmanı olur

Azi ve speedtouch bunu beğendi.
  3. action1907

action1907 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler kardeşim...

4. action1907

action1907 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0

amele kolu derken neyi kastettiniz bilemedim ama amelelere saygım olmakla berbaber bulk döneminde böyle kolu olması için salonda bir yerlerini yırtan çok adam var...hatta 3 sene çalışıp 1 cm gelişememiş insanlarla dolu... mesaj yazarken biraz daha düşünsek derim ben..

Ekli Dosyalar:

• 258.jpg
      258.jpg
      Dosya Boyutu:
      63,9 KB
      Görüntüleme:
      432
    hasanateş ve speedtouch bunu beğendi.
  5. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    action1907 ciddi bir kütleye sahipsin, ihtiyacın olan tek şey definasyon, dişini sıkacaksın ve bittiğinde ortaya çıkan görüntü seni çok daha mutlu edecek...

hasanateş, action1907 ve GencGrafiker bunu beğendi.
  6. action1907

action1907 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler hocam.. Bu işi zevk icin yapıyorum, cok büyük estetik kaygım yok ama sonuçta bir emek veriyoruz..İnsanlar bilgisayar başında oturup cola cipsle karın doyururken bizler mesaiyi bitirip salona koşup 160-170 kiloların altında nefes nefese çalışıyoruz.. Madem emek veriliyor hic olmazsa sonuç da güzel olsun istiyoruz..Umarım herkes istedigi vücuda ulaşır... (ah bir de suplementleri insanca fiyatlara temin edebilen bir ülke olsaydık daha da güzel olurdu:) )

hasanateş, GencGrafiker ve speedtouch bunu beğendi.
  7. mesutfb2005

mesutfb2005 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Tavsiyelerin hepsini okudum. Tüm tavsiyeleri birlestirirsen Bodypump ortaya cikiyor. Tabiki yapma firsatin varsa.

action1907 bunu beğendi.
  8. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    Forumda böyle laf atışmalarını görünce üzülüyorum Flexor hocam bile yanlış yorum yazanlara saçmalayanlara kibarlıkla cevap verir onları bilgilendirirdi artık forumda yok zaten özledim desem yeridir arkadaş yanlış bilgi yazmış olabilir avatarına bakıp bu da kolmu diyip dalga geçmek bu foruma sporcu ahlakına yakışmaz kim anasının karnından arnold gibi doğuyor ki düzeltip bilgi vermek yerine bu forumda bidaha böyle şeyler yazma insanlar sana güler denmesi gücüme gidiyor. Herkesin bilgisine saygım var bu forumda bende her gün yeni bir şey öğreniyorum ama bunu sporcu ahlakıyla seviyeli yorumlarla yaparsak daha da güzel olucak bence nacizane fikrimdir saygılarımla...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04:54 ----------

Konu başlığı altında bende fikrimi söylemek isterim bilgili arkadaşlarım definasyon diye bağırmışlar doğru söze ne denir :) ihtiyacın definasyon ama definasyon çok zahmetli iştir herkes yapamaz sallanırsın titrersin gözün kararır iyi beslenmen lazım bide benim tavsiyem body partneri bul zira definasyona girdiğinde yanında seni gaza getirecek bir arkadaşının olması çok verimli olacaktır kendimden biliyorum tek başıma definasyona girip bırakmışlığım çok vardır yalan yok zahmetli iş :) saygılarımla...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 05:05 ----------

Konu başlığı altında bende fikrimi söylemek isterim bilgili arkadaşlarım definasyon diye bağırmışlar doğru söze ne denir :) ihtiyacın definasyon ama definasyon çok zahmetli iştir herkes yapamaz sallanırsın titrersin gözün kararır iyi beslenmen lazım bide benim tavsiyem body partneri bul zira definasyona girdiğinde yanında seni gaza getirecek bir arkadaşının olması çok verimli olacaktır kendimden biliyorum tek başıma definasyona girip bırakmışlığım çok vardır yalan yok zahmetli iş :) saygılarımla...

AkrepHan ve action1907 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş