Kolumuzun Dinlenmesi ve etkileri Ve Kilo

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Kan Mevsimi tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Bir kac sorum olacak 2 haftadir body yapiyorum sadece dummbell sınav mekik barfiks ile.

Ben forumu gezmeye calistim ve birseyler okudum simdi kendimle ters dusenleri size soracagim.

-Bilgi:Kaslar dinlendikce hacim kazanirmis.
    -Sorum: Ben genellikle yatmadan once programimi uyguluyorum yaklasik 35 dk suruyoor.Ve antreamdan sonra kollarim sisiyor yani kolumu duz tutunca falan gercekten on kol kasım cıkıyor.Sonra yatıyorum genellikle kolumu basımın altına koyarım yada kolumun ustune yatarım bu gelısmede sorun olur mu ?

-2.sorum: Kilo vucut gelistirmede cok etkili mi ?Benım kolum bıraz kalın yanı sisko gıbı dusunmeyın bi ince kollu vardır bı kalın.

Benım gordugum ince kollu ınsanlarda kas daha cabuk gelısıyor gibi.Yada oyle gozukuyor.Kolumun İnce olmaması bır dezavantaj mı ?

3.sorum : 3kg dumbell la 2 ayda gunde 1 antremanla ne gelısme saglanır ne yetersız kalır ?

2. matiasdelgado

matiasdelgado Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Bildiğim kadarını paylaşmak isterim.Zaten bu spora başladığınızda kilonuz gerçekten düşükse ilk önce vücudu bulk yapmak için kilo alma programı uyguluyosunuz.Ama bu demek değildirki ağırlık çalışmayıp sürekli yiyeceksiniz.Kilo alma olayını hem düzenli bir beslenme ile hemde sporla desteklemenizle uygun şekilde yapıyorsunuz.Yani burdan diyeceğim kilolu olmanız bir avantaj olabilir sizin için fakat boyunuzu kilonuzu ve yağ oranlarınızı falan yazarsanız dahada yardımcı olunacağını düşünüyorum forumdaki tecrübeli arkadaşlarım ve hocalarım tarafından.Hocalarım varken bana tabiki laf düşmez sadece bi önyorum yapmak istedim.

3. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Boy 1.84 9 eyluk 1993 dogummluyum YAg oranı nasıl olculur nedır bılmıyorum kılo 67

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş