Kolumu parçalama konusunda.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve alkm9335 tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. alkm9335

alkm9335 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    şu anda zaten hem hacim hemde yağ eritme yapıyorum 2 antreman geçti ve gerçekten vücudumun iyiye doğru gittiğini hissediyorum kol kaslarım biraz daha fazla belirginleştiğini hissediyorum :)

önümüzdeki 1 hafta otele gidicez orda hergün 4-5 saat sudan çıkmazsam vücudumun yağ oranı düşer kaslar belirginleşir diye düşünüyorum:)

2. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Hadi bakalım kolay gelsin, umarım istediğin vücuda kavuşursun

3. alkm9335

alkm9335 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkürler viperking inşallah inşallah:)

4. ImmortaL_

ImmortaL_ Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci/müzisyen
    Ben viperking'e katılıyorum, spor salonlarında iriliği marifet bilip kasıla kasıla yürüyen yağ kütlesi abilerin vücutlarını ne güzel ne de estetik buluyorum. İlk önce cardio ile vücut yağ oranını düşürüp sonra hacim çalışmasına girmek verim ve motivasyon açısından daha faydalı, benim düşüncem. Diğer yol yalnış mı, hayır. Bulk yapıp kas kütlesini arttırırken vücudun yağ kütleside artacak,bu yağları daha sonra verecek azim ve kararlılık varsa, kişinin uygulayıp uygulamamak kendisinin bileceği iş :) Birde cardio yaparken kaslarını korumanın tek yolu ağırlık antremanlarına ara vermemek. Yine supplement ürünlerini kullanıp,haftanın belirli günlerinde bütün vücudunu çalıştırabileceğin bir ağırlık antremanıyla kas kütleni koruyabilirsin :)

5. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Arkadasim sonuna kadar haklisin opuyorum yanaklarindan bende ayni sorunu yasadim basta cap yaptim bu surede yaglandim kilo aldim sistim daha sonra o yag yakmak cok cok zor geldi hala ugrasiyorum o yagi yakmak icin turkiyedeki spor anlayisi badyciysen cok sisik bir vucudun olucak kollarin kocaman olucak bence cok yanlis fakat arkadasim tam tersini yapti once kardiyo ve yag yakti karin kasi siki bir vucut yapti daha sonra cap yapti ve super bir vucuda kavustu arkadas cok hakli

Sayfayı Paylaş