kolumu açamıyorum yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cagrifck tarafından 1 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cagrifck

cagrifck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara, Turkey
    Merhaba arkadaşlar, dün kardiyo ve ağırlık çalışmalarına başladım salonda, bu sabah uyandığımda sağ kolum dirsekten kitlenmiş vaziyete geldi. Kolumu açamıyorum. Başlamadan önce hamlıktan kaynaklanan ağrıların olacağını biliyordum fakat kolum korkuttu beni. Sizlere sorum acaba lif kopması, kas yırtılmasımı gibi ağır durumlar olursa bu anındamı hissedilir, yoksa bir gün sonra kendimi gösterir ?

Onun dışında dün çalışmadan sonra omuzlarımda kırmızı çizikler meydana geldi bunlar nedir ?

not: kolumu sadece aşağıya doğru sallandırınca açabiliyorum tamamen boşa alıp.

2. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Doktora git bence kardeşim geç kalma muhtemelen kaslar gerilmiştir gevşemeye ihtiyacı var
    lif veya kas yırtılması olsa o bölge tamamıyla morarır ve çok ağrı olur güç kaybı da olması mümkün
    biraz dinlen kolunu çok yorma doktora git baksınlar için rahat etsin istiyorsan film felan çektir kas gevşetici krem al yavaş yavaş eski haline gelir.

3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    geçmiş olsun kolunun üzerinde uyuyunca bir kitlenme olur uyuşma kolu bir süre kullanamama gibi sorunlar meydana gelir yada spora yeni başlamışsan ilk iki ay fazla yüklenme derim morluk falan yoksa çok önemli bir şey olduğu sanmam ama şimdilik dinlenmen gerekir eğer geçmiyorsa doktora görünmelisin

4. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Hamlıktandır.Ben ilk günden manyak gibi çalışıp bir de üstüne doğru düzgün yemek yemeyince 5 gün yürüyememiştim bağıra bağıra bacagımı kolumu acabiliyordum.

İyi beslen ve iyi dinlen geçer,biraz soğuk/sıcak kompres yapıp kasları gevşetmeyi deneyebilirsin.Baktın hiç biri olmuyor,gamaflex diye bir kas gevşetici var tavsiye ederim,ama fazla alma bağırsaklarını bile gevşetir.:D Hadi geçmiş olsun:)

Bu arada arkadaş belirtmiş, lif,kas yırtığı filan olsaydı cidden o bölge mosmor olurdu,çok ağrı cekerdin.

Sayfayı Paylaş