kolumdaki tüyleri aldım sivilceler çıktı.......

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve hacker tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    tüyleri lapidenle aldım 1.5 aydır sivilceler geçmiyor azaldı ama geçmiyor ne yapmam azım yaza ageliyoruz t shirt giyicez ama kolarda sivilce var keşke almasaydım daha güzeldi walla
    ama tekrar alacam yine çıktıbu sefern nasıl yapmalıyım . daha önce başına gelen varmı?

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Tend skin solution kullanabilirsiniz. Cok etkili bir urundur.

3. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bu bi sivilce kremimi yoksa kılları yok eden bi ürün mü ve eczanelerden bulamirmiyim bulsamda fiyatı ne kadardır?

4. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Bu ürünleri kullandıktan sonra (ağda da dahil olmak üzere) en az 24 saat suyla temas etmeyin. Yıkanmayın. Ütülenmiş bir t-shirt giyin. Gözenekler açıldığı için sudaki maddeler sivilceye yol açar.
    Yıkanın, tüyleri alın/aldırın, 24 saat suya girmeyin.

yiğitcanharmancı ve hacker bunu beğendi.
  5. ozan0093

ozan0093 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim başıma da geldi hatta başımda da , sıcaklardan ölüyorum aam kısa kol giyemiyorum çok gür ve siyah çıktı , bi kere kolumu dirsege kadar çektim , ulan her görenmi anlar kestigimi :D:D:D: bi de onlara anlat :Dkafa_dumbelllls

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Forumda daha önce ürün hakkinda bilgi vermistim, isterseniz bir arama yapin.

7. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hocam bende almıştım bi tüp lapiden, aklımda yatan tüm vücuduma sürerim :D ama nerdee o kadar tüylüyüm ki inanılmaz, anca ayak bileklerimden dizlerime kadar sürebildim sonra bitti, ondada neler çektim ya inanılmaz bişey lanet olsun kendi verdikleri tarağı hiç bi işe yaramıyo kıl filan çekmiyo elimle yoldum kılları neyseki ilaç uyuşturuyorda acısı hissedilmiyo

bide ilk denememde yaptığım bi salaklık vardı kendi tarağı baktım çekmiyo bende topuk taşları bilirsiniz tırtıklı geçtim sıcak suyun altına topuk taşıyla kazıdım bacakları bütün kılları aldı almasına ama gel gelelim yara içinde kaldı bacaklarım. ama sivilce çıkmamıştı o olaydan 2 hafta sonra yine lapiden aldım dizlerimden üstüne sürdüm bir hafta falan sonra küçük kırmızı sivilce tarzı bişeyler çıktı dizlerimin üstünde ama çok değildi ve bi kaç güne geçti

8. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ya berbat bi durum 2 aydır geçmiyor ve daha gür çıktı kıllar lanet olsun aklınzda böle birşey varsa sakın yapmayın .

9. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    En iyisi yakmak.Çakmağı alın elinize,deriye zarar vermeyecek şekilde yakın tüyleri.Koku için bir şeyler düşünmek lazım tabi. :)

10. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    beyler sir yaptırın en iyisi, tüy dökücü kremler jilet etkisi yapıyor zaten.

11. oguzcan

oguzcan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de sırtıma yaptırıyorum sır agda.Daha önce bu kadar siyah ve belirgin degildi tüylerim.(sırtımda yani). o tüy dökücü kremlerden denemek gafletinde bulundum.Sonra daha beter oldu.Şimdi her ay agda yaptırmak zorunda kalıyorum.
    Bu yaz vaktim olursa lazer epilasyona gidicem.Ama sadece sırtı ve onuzları aldırıp da diger kısımları bırakırsam berbat görünecek.sanırım tüm vücudu aldırmak gerekecek.

12. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ben geçende berbere gittim sakal traşı için berber dediki yanaklarına ağda yapıcam canın acır biraz dedi peki dedim yeşil birşey sürdü ağda işte o dediğiniz mi sir ağda oluyor acaba ?

Sayfayı Paylaş