kolumda ters giden biseyler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Giray1515 tarafından 9 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    http://o1305.hizliresim.com/19/9/mwwq2.jpg

abilerim bu 15 yasindaki bi veledin (o ben oluyorum) kolu.bu hic sıkmadığım hali..fotograf ters.link veremedim.hepsinin farkindayim ama omru hayatimda ilk defa fotograf koyiyorum bi yere ve az once sirf bu yuzden hic yapmamam gereken bisey yapip muthis rezil oldum.neyse

kolumun alt tarafinda (bu resimde ust) pazunun hemen altinda (bu resimde ust tarafinda) bi cikinti goruceksiniz.et parcasi gibi bisey.kolumu sıktıgımda bile onu iki parmagimla tutup cok rahat cekip 2-4 cm esnetebiliyorum.bir ara hummer calistim.cok hemde.ama sonra biraktim.ordaki kaslarin yumusadigi dusuncesindeyim ama yinede sorayim dedim.lutfen kusurlarima bakmayin.adam acemi.bu arada sıkınca bile orasi gun gibi ortada

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    farklı açılardan da koyabilirmisin

3. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    http://m1305.hizliresim.com/19/b/mxl25.jpg burda kolumu sıkıyorum
    http://j1305.hizliresim.com/19/b/mxl4v.jpg burda tam sıktigim icin belli olmamis
    http://m1305.hizliresim.com/19/b/mxl62.jpg bahsrttigim sey ama hem resim net degil hemde sikamadim.velhasilikelam orasi yumusak ve cikik.yalniz oldugum icin kendi kolumun fotosunu cekemiyorum.on kamerada net olmuyor.son resimde tam sikabilseydim olurdu ama neyse anlamissinizdir umarim.orasi normal arkadaslariminki gibi olsa guzel sekil var,fotografda gozuktugu gibi degil gercekte ama oyle iste.bu arada kolum nasil ? :)

4. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    son fotoda yaptığın şeyi bende yaptım baktım aynı .dd

bence kolunda sorun yok d.

5. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    dengesiz abicim saol azda olsa moral olduda bu kimsede yok.yani sen onu cekince geliyo olabilir ama ilk entryde ki fotoya bakarsan,ben siktigimda,sikmadigimda,cektigimde biraktigimda hep var.kolum duzken sorun yok ama kaldirinca cok bariz bir sekilde gozukuyor.sinifda falan gelip gecip soruyolar.sanki fizik tedaviye gidilip ameliyatla aldirilmasi gereken bir yag bezesi gibi.ama fotograflara duzgun yansimamis.

6. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    şüphelerin devam ediyosa en iyisi bir doktora görünmen vuct yapınlada ilgili olabilir.

7. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    abi dediğim gibi hummer yüzünden olabilirmi?çünkü şu an boy şüphelerim yüzünden uzun zaman bırakıp tekrar başladım en fazla 15 kere kaldırabiliyoken hummer şeklinde 50 ye kadar çıkmıştım.hemde geçen sene yani daha güçsüzken.o derece geliştirip 1 sene boyunca bırakınca kaslar salmış olabilirmi?çünkü tam hummerin çalıştırdığı yer.pazunun hemen altı

8. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    valla uğraştım gayret ettim tek tek baktım bir daha resimlere bir şey anlayamadım :)

9. Zealotry

Zealotry Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Hammer çalışmaya devam et. Reserve grip barbell curl diye bir hareket var. Ön kol hareketi ama düzgün yaparsan o gösterdiğin bölgeyide güzel uyarıyo.

50 tekrar tarzı bir şey yaparsan kası bitirirsin 10 tekrardan yukarsında hareket yapmanı önermem küçük kaslar için

10. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    @obensaltan

ilk resme bak.resim ters ama anlatmaya çalışıyım.şimdi resimdeki gibi kolunu sıkmadan kaldır.yanı normal hummer tarzında dumbell kaldırıyorsun ya dirseği oynatmadan kaldırıyon elini,aynen o şekilde kaldır (sıkmadan) ve paz(ı veya u ama ı demeyi tercih ederim) pazı kasının altında hiç bişey göremiceksin.ama benim kolumda görüceksin.bi et birikintisi var.nasıl desem,hani dirseğin iç kısmı varya,kolun ortasında bi kol çukuru,onun üstüyle pazının arasında.paintten yuvarlak içine almayı denicem bi dakka

11. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    video çekmeyi denesen ?

12. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    http://m1305.hizliresim.com/19/b/mxp98.jpg
    http://j1305.hizliresim.com/19/b/mxpf4.jpg

bu arada telefondan ters çekmiştim ve ekleyip açınca ters geliyodu.şu anda pc deyim şimdiye kadar ters zannediyodum fotoları yada benim pc de düz açılıyor şu anda yanlış anlıyorum bilmiyorum ama bu konuda özür dilerim.belirttiğim yerler.bu seferde çizgi yüzünden anlayamıyorsanız resimlerin orjinallerini açıp belirttiğim yere bakabilirsiniz.ayrıca kalitesiz bi makineye bile bu kadar (rahatlıkla farkedeceksiniz) net yansımış bi birikinti gerçek hayattaki haliyle ne kadar rahatsız edicidir siz düşünün

13. Zealotry

Zealotry Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam çok abartıyosunuz. Bende vardı sizinki gibi. Gerçi hala var ama çok daha az. Yukarıda yazdığım gibi devam edin sporunuza

14. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    sen bicepsin kısa olduğundan şikayetçisin benimde malesef kısa orayı uyarmak için hummer curl,scott curl vs. hareketlerden yararlan içini doldurdukça artık rahatsız olmayacaksın inan bana

15. mertcx

mertcx Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Kolunda hiçbir anormallik yok gayet de sağlıklı merak etme ;)

walkawaybro bunu beğendi.
  16. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Valla resimleri felan baktım saatlerce düşündüm anlamaya çalıştım ama anormallik yok gibi aynısı bendede var :)

NOT: Forumda gördüğüm en değişik konu bu :)

17. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    cok tesekkur ederim ama biraktim su an.boy yuzunden.burdaki yazilari okudum doktorada sordim ama hala icim rahat degil.hemde hic degil.dumbell engelloyormu engellemiyormu?15 yas 1.76 boy Allah askina link vermeyin net bisey diyin bana

18. Zealotry

Zealotry Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Barfiks - lat pulldown gibi şeyler uzamasına yardımcı olur. Ağırlık kaldırmak (özelliklede bacak antrenmanları) testesteron hormonu salgılanması sağlar buda büyümeye yardımcı olur. Kemiklere yapılan baskılar kemiğin güçlenmesini sağlar (gereken besinleri fazlasıyla alıyosan tabikide).

Ama yinede ağırlık kaldırmak omurgaya baskı yapar buda büyümeyi kısıtlayabilir.

Yani nötr gibi bir durum var bana kalırsa

19. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    abicim yapiyorum.dumbelli falanda biraktim.bundan bi sene oncesine gore 1-3 cm arasi ancak uzunum.sinifin en kisa erkeklerinden biriyim.bi yardim edin gozunuzu sevim ya.internette 1.73 yazan boy ortalamasi bizim okulda 1.86 civarinda yemin ederim.

Sayfayı Paylaş