kolum gitti

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve karkartalı tarafından 30 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. karkartalı

karkartalı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam bundan 6 ay kadar önce body e başladım sanırım ağır kilolara erken girdim ve üstüne bilek güreşi yaptım çok zorladım kolumu bunun sonucunda kolumu kaldıramaz hale geldim body bıraktım doktorada gittim bana sürmem için krem ve hap verdi onları kullandım aradan okadar zaman geçmesine rağmen kolum tam olarak düzelmedi salonuda o zamanlar bırakmak zorunda kaldım sizden ricam ne yapabilirim belki başınıza böyle bi hal gelen vardır şimdiden tesekkür ederim açıklamalarınızı bekliyorum

2. oric

oric Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kar kartalı, öncelikle geçmiş olsun

sakatlığını biraz detaylandırır mısın ? Eklem mi, sinirsel mi yoksa yumuşak doku (kas) sakatlığımı. Hepsinin iyileşme süreleri ve metodları farklı. Yaşın da önemli tabii

Mesela ben 37 yaşındayım, 9 ay çalışmadan sonra sol elimde hissizleşme başladı hemen sporu kestim, dirsekte sinir sıkışması başlamış. Bir süre vücudu zorlamadan kendi haline bırakmak gerekiyor. 1-2 ay aradan sonra hala iyileşme yoksa uzman bir hekime danışmanda büyük fayda var

Sayfayı Paylaş