Kollarim cok zor gelisiyor yardim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Alexis_00 tarafından 14 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Alexis_00

Alexis_00 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklasik 1.5 senedir yapiyorum bu sporu 1.88 boy 80 kiloyum vucudumun diger yerlernde istedigim gelisimi alitkem kollarim vucuduma oranla cok zayif (omuz 125,gogus 106,bel 75) kollarim ise 36 ya 36,5 haftada iki gun kol antrenmani ayarladim ( pzrt biceps,sali triceps cuma sadece biceps ve triceps) zaten arada kollarim dinlenmis oluyor. Gunde aldigim proteinleri heaapliyorum toplam 120gr ve daha fazla protein aliyorum onun yaninda komplex karbonhidrat ve badem ve findik ile uygun miktarda yag aliyorum. Kasimda 35 olan kollarim suan 1cm alabildi ve vucuduma oranla gercekten zayif gorunuyor boyumda uzun oldugu icin. Cok hirsliyim uyku ve yemek duzenim yerinde gunde min 4 ogun yiyorum. Ben bu isim icinden cikamadim onerilere ihtiyacim var. Son olarak yag oranim %10

2. rafet demir

rafet demir Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    ah kardeşim aynı dertten muzdaripiz boy 180 kilo 82 kol 40 cm 20 audır yaparım kollar gelişmiyo nerde yanlış yaptım anlamdım

3. Alexis_00

Alexis_00 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bana benzer bi soru soran arkadas olmus ama ben tum durumumu ayrintili yazdigimi dusunuyorum ne demediusem olmadi antrenman seklinden cok beslenmeyle ilgili problem diyicem ama onuda hesaplayarak yapiyorum nerede yanlis yapiyorum isin icinden cikamadim

Sayfayı Paylaş