kollardan başka hiçbir yerin gelişim göstermemesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zehirbey tarafından 4 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zehirbey

zehirbey Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    merhaba arkadaslar 8.haftadayım 60kilodan 69a ciktim fakat sorunum su kollarda biraz kalınlasma ve sekillenme oldu bunun dısında vucutta bi toparlama olmadı hatta bildiğin göbeğim cikti yanlardanda cikiyo böyle her antrenmandan sonra mekik cekiyorum en az 400x de twister yapiyorum gitmiyor kafayi yedirticek bu bana göğüslerde sekil almiyor anlamadım ben bu işi tamam sabır gerekiyorda hiçbişey mi olmaz göğüsler çizse falan bi biraz motive olcamda yok

programım soyle
    1.gün gogus sırt arka kol
    bench pres
    kelebek
    üst bench
    asagi yatık sehpada bench
    lat gögse cekme
    rowing
    rowing machine
    alna pres
    pres downs
    dips down
    2.gün omuz kolbacak
    seated dumbbell press
    yana açma
    ceneye cekiş
    barbıl curl
    dambıl curl
    hammer curl
    bilek hareketi var bide adını bilmiyorum
    squat
    leg press
    leg extension
    legcurl

hepsi 3x10
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Aralık 2014 ---
    2gün on 1 gün of calisiyorum ayrıca karbonhidrat tozu kullanıyorum

2. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    60 k.gden 69 kgye çıktıysan illaki gögünde omuzlarındada büyümü olmusdur fakat bu 9 kiloyu düzensiz bir beslenme ile ve bir ay gibi kısa bi zamanda aldıysan pek iyi gözükmeyecekdir çünkü aldıgın kilo tamamen kalitesiz ve yaglı bir yapı programdan ziyade beslenmene dikat et omega 3-6 içeren kaliteli yaglar harici yag kullanma o yaglarıda bi düzende tut basit şekeri hayatından çıkar ekmek sadece tam tahıllı olcak ve gnde sadece bir kaç dilim AYRICA PROGRAMINDA BİR GARİPMİŞ YENİ FARK EDİYORUM

Savino89 bunu beğendi.
  3. zehirbey

zehirbey Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    hocamız bu programı verdi kimsedende düzgün bir program alamadik 2. ay doluyor hala bunla devam edin diyor

4. Thorm

Thorm Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba. Öncelikle aldığınız 9 kilonun büyük kısmını yağ olarak almışsınız gibi görünüyor. Gainer kullanmanızı bu aşamada tavsiye etmem. Onun yerine komplex karbo içeren besinler tüketirseniz daha sağlıklı kilo kazanırsınız. Protein alımınızı yeteri düzeyde yapın. Yumurta tavuk balık vb besinleri öğünlerinizden eksik etmeyin. Programınız da hayli ilginç forumda yer alan başlangıç programlarını uygulamanızı tavsiye ederim. Başarılar.

Sayfayı Paylaş