Kollardaki anormal gelişme

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve oguzhan06 tarafından 30 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. oguzhan06

oguzhan06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    V.g. ye basliyali 6 ay oldu ve bu donem içinde en az gelişen bolge kollarim oldu
    vede sag ve sol kollar arasindaki fark 1.5 cmden 2.5 c.mye çıktı ve bu olay giderek piskolojimi bozmaya başladi.ölçüler(sol=30.5cm)-(sag=33cm) üstelik kol antremanlarımı nizami yapiyorum sol kol kaç kaldiriyosa sagı da o kilo ile yapiyorum.acaba kollara cokmu yukleniyorum. mesela antremanda pazu kası ole bi şişiyorki tam geremiyorum kolumu sanki patilayacak gibi oluyor 500 ml su şişesini zor kaldiriyorum. programin dişina cikmiyorum ve 1 kası haftada 2 gunden fazla çalişmiyorum mesela 1 kas gurubu 2 haftada 3 kez çalişiyor. biceps ve triceps te 4 hareket var ve 3x8 çalişiyorum. 2 ayda bir degişir program.sol kol için fazladan set veya ek antreman yapayim diyorum ama bu seferde overtraining olayindan korkuyorum. hatta bole giderse dambulla yapilan haretlerde sag kolu çaliştirmicam gerekirse. sanki sol kol ayrı bi dunya 6 ayda 2 cm anca gelisti omuz ve goguz 10 cm yi geçti. millet gogus omuz gelismiyo dert yanar bizimde kollar tınlamiyo :D hani genel olarak gelişmede sorun olsa tamam dicemde kollarin zayifligi bence diger kaslarida etkiliyo agirlik artiramiyorum hareketlerde kollar bayiliyor hemen ben kola özendikçe kol inat yapiyor bana sanki. yardimlarizi ve önerilerinizi bekliyorum...!!!!!!

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:56 ----------

birde antremandan sonra çalistigim bolgenin agrilari 3 gunde anca tamamen kayboluyor bu olay kafama cok takıldı.millet 10 terkarı 20 saniyede bitiriyosa benimki 45- 50 saniyeyi buluyor yani kasdaki baskı orani daha fazla tutuyorum ve kasın gerçekten çaliştigini hissediyorum ama kollar fazlamı çalışıyor orası şüpheli

Son düzenleme: 30 Nisan 2011

Sayfayı Paylaş