Kollardaki ağrı hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ozzksk tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozzksk

ozzksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar 2.5 aydır bb yapıyorum haftada 4 gün salona gidiyorum. olabildiğince ağır kaldırmaya çalışıyorum. son gidişimden sonra kollarımda garip bi ağrı başladı ve 2 gündür devam ediyor. ağrı şekli ergenlik döneminde boy uzaması sırasında ayaklarda olan ağrıyla aynı. acaba zorladığımdan dolayımı bu ağrıyı çekiyorum yoksa bu gelişme göstergesi olabilirmi. dün gece çok ağrıdı uykum kaçtı baya bi ağrı kesici fln aldım ama pek fayda etmedi. ilk sağ kolum ağrımaya başladı şimdi 2 side baya bi ağrıyor.

yaşım 21, boy 1.90, kilo 83.
    antreman programımdan bahsedeyi biraz. bütün hareketleri 4 set, 8 tekrar şeklinde yapıyorum. ağırlıkları çok fazla değiştirmiyorum genelde alabileceğim en ağır ağırlıkla başlayıp bitiriyorum.ağırlık arttırsamda 1-2 seviye arttırıyorum. sadece göğüs idmanında 10kg lık bi artış yapıyorum son sete kdr. tabi 5-6 tekrardan fazla çıkmıyor son set :eek:

önerilerinizi bekliyorum.şuan kollarım baya bi ağrıyor.dinlendirmem mi gerekiyor acaba 3-4 gün . weightlifter

2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    dinlendir biraz sakatlanmış olabilir ve çalışırken bandaj sararak çalışabilirsin.Ayrıca bir anda ağır yapma ilk önce hafif kilodan başla sonra ağırlığı arttırabilirsin bi anda gelişeyim diye ağır girmene gerek yok sakatlanmaktan başka bi işe yaramaz vücut ağırlığa alışsın ilk önce

Sayfayı Paylaş