Kollarda nezamandan sonra gelişme görürüm.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BodyTimed tarafından 17 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. BodyTimed

BodyTimed Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    pazartesi günü salona başlayacagım acaba kollarda başladıktan kaç gün sonra ilerleme gelişme görebilirim.

2. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    merhaba soruna çok yararlı olucagını sanmıyorm ama :) ben basladıktan 1 en fzla 1.5 ay snra 30cm den 31cm e çıktı kolum

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    gnnc144...arkadaşım acaba ne kadar doğru sizin bu dediğiniz..yani bu şekilde derseniz arkadaş ayda 1 cm büyüyecek der ve 10 ay sonra neden kolum 20 cm den 30 cm e çıkmadı demezmi?

soru aslında bir çok kişiye yarar sağlayacak bir soru..ancak sizin dediğiniz acaba ne kadar doğru yani siz yanlış diyorsunuz demiyorum sakın yanlış anlamayın..ancak genel olarak 37 cm olan kolum acaba ne zmaan daha spor yaparsam 40 cm e ulaşacaktır.bu arada 1 yıldır yapıyorum sporu..

saygılar...

4. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    şimdi arkadaşım birz düşünelim kasların hacmı artıkca artması zorlaşır.smdı senn kolun 37 cm yani çapı 37 cm bunun mu buyumesi kolaydır yoksa bnm 32 cm kolumunun artmasımı ? bilmiyorum kac yasnda basladn basladıgın anda ölçtüysen kolunu ilk baslarda hzlı bir artış olmuştur snra yavaslar nye mlletn 40 cm değil kolu cunku yavas artıyor bir zamandan snra bir düşün derim..

5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

Evet bak orda haklısınız..ben 28 yaşında başaldım yaşım 29 ..kol ölçüleri ile fazla ilgilenmiyroum fit olayım yeetr bana ..ama ölçüm yaptığımda 37 diye biliyorum soğuk..

6. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    bilmiyorum bu konuda çok bilgili değilim ama bir arkadasım 25 yaşında 4 yıldır body çalışıyor ek olarak protein kullanıyor kolu 40 cm tabi çalışmayada bağlı bunlar.protein kullanmıyorsanız doğal yollarla atırmayı deneyin bnce işe yarayabilir?

7. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    ben 3 ay derim genelde. 3üncü ayın sonunda hmmm oldu ha bi şeyler demeye başlarsınız. 3aydan sonra ise adamakıllı bodyci görünümüne kavuşmaya başlarsınız.

8. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    evet haklı olabilirsin ama 1.5 ay içerisinde 1 cm lik kol artışı olabilir buna tam bir bodyci olursun diyemeyiz çünkü tam vücut yerleşmez 1.5 ayda ama artışlar gözlenebilir haksız mııym ?

9. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yapınıza, çalışma şeklinize, beslenmenize, başlangıç kol ölçünüze göre değişir.

10. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Her gün gelişme görüceksin merak etme .. ve çalışmaya devam et ;)

11. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    3. ayımdayın ilk başladıgımda 33 cm' di soğuk şekilde , şuanda 36.5 yakın yani beslenme ve dınlenmeye gore degısıyor ben 2. ayımda cok guzel hacım aldım adapte donemım bıttıkten sonra :))

12. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bu spor sabır sporu dıyorlar klasık bır laf olmus gelısım gec olur ve cogu yenı baslayan sıkılır bırakır onemlı olan bırakmamak ve aynı kararlılıkla devam etmek sız daha baslamdan kac gunde kolum cm alır dıye soruyorsanız sabırsız bırı oldugunuz anlasılıyor ilk1 ay pek bırsey beklemeyın sadece alt yapı temel ıcın calısma programı verılıcek ılk 1 ay bıttıkten sonra bolgelere ayrılıcak ve o donemden sonrada beslenme ve dınlenmeye baglı olarak hacım alırsınız veya hıc almassınız bu sıze baglı

13. brk_izmir

brk_izmir Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bak ben cm olarak hiç ölçmedim ama şöyle söyleyim , dördüncü ayımda hoca yanıma gelip kolların çok iyi oldu demişti . O zamana kadar hiçbir tepki almamıştım , yavaş yavaş büyüyor birden olmuyor . bence en az 1 sene lazım ...

unutmadan şunu da ekleyim , çok nankör bir spor bu , bırakırsan çalışmayı çok sürmez eski haline döner : ) bende olduğu gibi ...

14. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Dostum ben başladığımda 31.5ti kolum tam 27 gün sonra ölçtürdüğümde 35.5 çıktı ölçen adamda şaşırdı ama 6-7 kilo almıştım bu süreç içinde ve sıcak ölçüydü şu an 1.5 aya yaklaştı başlayalı 15 gün sonra tekrar ölçtürecem:)

15. özgürlük

özgürlük Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    byrm
    Yer:
    ankara
    Bıkmadan yaparsan 3aya kollarında degisikligi kendinde fark edersin.Ama Arnold olacaksın demiyorum 3aya..

Sayfayı Paylaş